Skocz do zawartości

Gniazdo anteny ułamane


WitoldSopot

Rekomendowane odpowiedzi

Wjeżdając do dolnego poziomu "samochodowej windy" w garażu złamałem sobie gniazdo w ogrągłą nakrętką do której przykręcałem bat. Szukałem jakegoś kleju w dziale "Chemia motoryzacyjna: smary, kleje, szuwaksy i inne preparaty" i nic nie znalazłem co by skleiło i zarazem przewodziło. Czy ktoś się orientuje?? Co pomogłoby? Pozdro confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wjeżdając do dolnego poziomu "samochodowej windy" w garażu złamałem sobie gniazdo w ogrągłą

> nakrętką do której przykręcałem bat.

Bez zdjęcia to rozumiem, że uszkodziłeś podstawę anteny. Zależy jakie to zniszczenie, aczkolwiek jeśli wymiana wchodzi w grę to koszty są różne w zależności od wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Link nie działa.

Puszczam jeszcze raz załącznik. Czy pasuje inna antenka od innego Opla?? płetwa ? Pytałem w ASO w Gansku czy pasuje jakiś "rekin" od innego modelu Pan. odp. nikt Panu tego nie powie bo na pewno nie robił. Zmniejszyłem plik do 139.994 Bytes i nie idzie mniej się nie da w Picassa. Czy ktoś wie czy pasuje od innego Opla podstawa gdzie się wkręca bata. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w ASO w Gansku czy pasuje jakiś "rekin" od innego modelu Pan. odp. nikt Panu tego nie powie bo na pewno nie robił. Zmniejszyłem plik do 139.994 Bytes i nie idzie mniej się nie da w Picassa. Czy ktoś wie czy pasuje od innego Opla podstawa gdzie się wkręca bata. Jutro podzwonię po szrotach ile kosztuje "płetwa" i spróbuje przerobić do mojego. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podaj VIN. Vin WOLOAHL3592131221 Orig. Opel - 6784754 (GM - 13241308) Dachantenne im Style Haiflosse für GPS und Mobiles Telefon (GPS-GPRS etc.) Czy ta by pasowała??? w załączniku wtyczka

Technische Daten:

- Opel Teilenummer: 6784754

- GM Teilenummer: 13241308

- Größe: 10,5 x 6,6 x 5,8 cm (L x H x B) (ohne Befestigungsvorrichtung)

- Antennenart: GPS + Telefon

- Neupreis laut Opel: 112,46 Euro inkl. MwSt. (Stand: 18.11.12

post-69269-14352518565981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taką masz? Link do allegro Super!!! cool.gif wielkie dzięki nie pomyślałem aby szukać na alle ... Dziś najtaniej w ATU znalazłem za 182€ Po twoim poście z linkiem momentalnie kupiłem ją Na razie tel, navi, radio trochę słabo ale działa, Specjalnie kupiłem krótki bat ale niestety sztywny 10cm bo nie mieli innego w Conrad sklep elektroniczy w niemcowni wkręciłem i wjechałem na platformę windy duplex z pewnością, że mam zapas 2cm niestety ale mój sąsiad nie podniósł windy do samego końca i przez to moja platforma była o 3cm niżej , wyłamałem gniazdo zachaczając o platformę sąsiada który parkuje nademną. Dzięki serdeczne za pomoc wszystkim forumowiczom. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.