Skocz do zawartości

Poczebuje magika :)


sejekEL

Rekomendowane odpowiedzi

Poczebuje magika który chociaż spróbuje mi wykonac vt, a mianowicie chodzi mi o

na tego gulfa klik

wrzucić setup kół z tego gulfa klik2

to jego jak by dało radę opuścić go żeby dokładka była na "prawie grinser006.gif" równo z asfaltem, no i gdyby dało radę żeby trochę to koło przód i tył było szersze

innych zdjęć niestety nie posiadam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koco ma 14ki?

> Moim zdaniem do Gofra mk2 minimum R15

ok ,alen ie przy glebie +/- 2,5-3cm od mocowania wahacza grinser006.gif a brzegów błotnika nie bardzo widzi mi się wycinać wink.gif

aczkolwiek jeśli trafiłbym coś ciekawego w 15 do 1800 zl to sie powaznie zastanowie smile.gif

Autokącikowicz zaproponowal mi na pw BBS RZ 15

67349879_3_644x461_piekne-felgi-bbs-jak-nowe-15-vw-honda-opel-felgi-kola-opony_rev004.jpg

lecz nie wiem czy nie jest za proste? jak do mk2 alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstaw mam 4x100

> Pamiętaj tylko tyle, że 2cm od wahacza nie jest najważniejsze, moim zdaniem ważniejszy jest fitment

> i wypełnienie nadkola

tak wiem, ale mimo wszystko jestem gleboholikiem i bez dobrej gleby wg mnie auto nie wygląda xP a żeby przy dobrej glebie wstawic 16/17 to juz trzeba wycinac kawałki błotników, zakrywac to sierpami, a tego chce uniknąć 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozstaw mam 4x100

> tak wiem, ale mimo wszystko jestem gleboholikiem

Dorośniesz Synu old.gif

> żeby przy dobrej glebie wstawic 16/17 to juz trzeba wycinac kawałki błotników, zakrywac to

> sierpami, a tego chce uniknąć

Moim zdaniem to łatwa i fajna metoda wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dorośniesz Synu

wiadomo że z czasem to przejdzie, ale na ten moment gleba musi byc ;D, no ale tak jak pisalem, jesli znajdę ciekawą 15" to podniose ciut gwint w górę żeby ładnie wpasować 15 bez wiekszej rzezby wink.gif

> Moim zdaniem to łatwa i fajna metoda

ale nie podobają mi sie sierpy na aucie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/felgi-eta-beta-7x15-opony-165-45-r15-nankangpilnie-i3046715693.html

myślę że to jest dobry wzór jak do mk2, ale nie znam firmy tej felgi 270751858-jezyk.gif

Cena jest dosyć ciekawa jak za felgi z oponami 165/45/15

nie ukrywam że kuszą mnei te felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/felgi-eta-beta-7x15-opony-165-45-r15-nankangpilnie-i3046715693.html

> myślę że to jest dobry wzór jak do mk2, ale nie znam firmy tej felgi

> Cena jest dosyć ciekawa jak za felgi z oponami 165/45/15

> nie ukrywam że kuszą mnei te felgi.

myślę, że dobrze by stroił ten Twój gofer na tym kole smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc04331kopiowanie.jpg

dsc04333kopiowaniekopia.th.jpgdsc04332kopiowanie.th.jpgdsc04336kopiowaniekopia.th.jpg

Na tył jakiś dystans (z 2 cm będzie jak ulał wg mnie), natomiast na przód też jakiś dystans by się przydał ale 1 cm to chyba jest maks co by opona o błotnik nie tarła przy skręcaniu.

dsc04334kopiowanie.th.jpgdsc04335kopiowanie.th.jpg

Myślę że obecny kolor dobrze pasuję do koloru budy więc chyba na ten moment nie będę ich malował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze claps.gifclaps.gifclaps.gif

Teraz skupiłbym się tylko na detalach. Wrzucić taką żaluzję na tył.

Do tego zderzak tylny z chromowaną listwą. Ori znaczki VW na przedni grill i tylny pas. Jakaś ładna końcówka wydechu z kwasu i chyba nie będzie mu już niczego z zewnatrz brakowało, żeby robił robotę. Ma potencjał skubany claps.gif

9fb923ec55b2fbe341bf27b59606837c209med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wiesz łódzkie "bezdroża " nie zachęcają do jazdy na takiej glebie

Mi to nie robi problemu, nie widze roznicy w jezdzie po Łodzi autem na seryjnym zawiasie a tym co mam obecnie wink.gif kwestia przyzwyczajenia się do jazdy na glebie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.