Skocz do zawartości

Chevrolet Anglik


lolnik904

Rekomendowane odpowiedzi

> Zeby juz totalnie nic nie widziec

Jeździłem ponad 4 miesiące Disco 2 2,5 TD (od brata) po Polsce i doznania następujące: na autostradzie, wielopasmówce nie ma różnicy po 2 dniach sam się przestawiasz na inną pozycję siedzenia. Najgorzej na jednopasmówce tutaj szaleć nie ma co szaleć ale masz 3 wyjścia: jechać zgodnie z przepisami i czekać na pewne i dogodne miejsce wyprzedzenia, ktoś ci mówi co widać a jak jedziesz sam to w tej chwili już są zestawy kamerka i np na nawigacji masz podgląd smile.gif

Problemy masz jeszcze na McDrive itp. smile.gif

Osobiście mi się dobrze tym jeździło i nie narzekałem na widoczność przejechałem tył autkiem ponad 5kkm i nie miałem jakiś stresujących, awaryjnych dziwnych sytuacji - nie licząc McDonalda 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździłem ponad 4 miesiące Disco 2 2,5 TD (od brata) po Polsce i doznania następujące: na

> autostradzie, wielopasmówce nie ma różnicy po 2 dniach sam się przestawiasz na inną pozycję

> siedzenia. Najgorzej na jednopasmówce tutaj szaleć nie ma co szaleć ale masz 3 wyjścia: jechać

> zgodnie z przepisami i czekać na pewne i dogodne miejsce wyprzedzenia, ktoś ci mówi co widać a

> jak jedziesz sam to w tej chwili już są zestawy kamerka i np na nawigacji masz podgląd

> Problemy masz jeszcze na McDrive itp.

> Osobiście mi się dobrze tym jeździło i nie narzekałem na widoczność przejechałem tył autkiem ponad

> 5kkm i nie miałem jakiś stresujących, awaryjnych dziwnych sytuacji - nie licząc McDonalda

I z takiego powodu nie uważam za dobry pomysł rejestracji takich samochodów w Polsce i w europie- kontynencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I z takiego powodu nie uważam za dobry pomysł rejestracji takich samochodów w Polsce i w europie-

> kontynencie

Dla mnie to nie jest jakiś problem czy jadę anglikiem czy kontynentowcem przyciskam tam gdzie mogę - austostarady, DTS, wielopasmówki a jak jadę jednopasmówką i np jedzie przedemną autobus miejski 60 km/h a ograniczenie jest do 70 to nawet kontynentowcem nie chce mi się go wyprzedzać bo za chwile i tak są światła, przystanek lub inny autobus albo "TIR".

PS: Osobiście uważam, że angliki nie powodują jakiś utrudnień, problemów wszystko zależy od kierowcy, do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić itp. itd. nie namawiam nie odradzam wszystko zależy od stylu jazdy i oleju w głowie np. mojej połowicy bym nie kupił anglika mimo, że jeździ dobrze ale boi się wyprzedzać nawet kontynentowcem jak nie ma widoczności i miejsca (takiego, że 3x ktoś by już wyprzedził) smile.gif

Na zakończenie esjot nie martw się w Polsce jak podejrzewam nie pojawią się angliki a nawet jak na początku bedzie boom to ubezpieczalnie dziwigną stawki na angliki do tego parę stłuczek, wypadków z udziałem anglików i stawki na angliki za OC będą tak wysokie, że to nie będzie miało sensu - to jest moja prywatna opinia i demagogia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To wsiądź do zwykłej osobówki i pogadamy czy dalej tak dobrze widać jak masz głowę metr niżej

Czytaj wszystkie posty wyżej napisałem:

Lacetti, Aveo NIE ale czymś większym to bym nie miał oporów np. takim Disco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytaj wszystkie posty wyżej napisałem:

> Lacetti, Aveo NIE ale czymś większym to bym nie miał oporów np. takim Disco.

Skoro w różnych postach piszesz różne rzeczy to twoja sprawa. Ja odniosłem się do konkretnej wypowiedzi z której wynika to co napisałeś i nie ma tam rozbicia na różne wielkości aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro w różnych postach piszesz różne rzeczy to twoja sprawa. Ja odniosłem się do konkretnej

> wypowiedzi z której wynika to co napisałeś i nie ma tam rozbicia na różne wielkości aut.

Hmm dla mnie było to uzupełnienie i dokładniejszy opis wcześniejszych postów a nie zmiana zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tematu, anglikami, jak sama nazwa wskazuje jeździ się w anglii. osobiście nie chciałbym wyskoczyć na czołówkę, tylko dlatego, ze ktoś chciał przyoszczędzić na przełożeniu kierownicy. jeżeli nie stać Cie na kupienie samochodu w polsce, to nie kupuj w ogóle. a jeżeli chcesz kupić samochód w anglii to od razu odłóż pieniądze na przełożenie kierownicy.

Jest takie mądre powiedzenie " Masz na wódkę, to masz i na zapojkę"

that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.