Skocz do zawartości

Już po serwisie


balu

Rekomendowane odpowiedzi

> jak to co?:) pada

niech pada... z dzieciakiem poszalejemy na sankach wink.gif a dla motora lepiej, bo mi sie $ kumuluje i na spokojnie na full wypasie* remont idzie wink.gif

a jakby nie padal snieg to by mnie cisnelo na odebranie motora od mechanika i nie mialbym czasu na dlubanine wink.gif

* ida wezyki HELL uklad oryginalny (3 na przod), klocki, i jak bedzie padac snieg jeszcze na poczatku marca to nawet na opony nowe dozbieram grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg jak śnieg...

A z pod tego śniegu kratery i wszedzie syf po piaskarkach...

Nie zaprzeczam - jak bedzie ciepło (koło 10 stopni) to se popyrkam.

Ale konkretne latanie się zacznie jak konkretne ulewy spłukają asfalt a słupek rtęci przekroczy 15 stopni.

Aby do wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyz czekam bo jeszcze egzamin praktyczny został a trzeba się naumieć jeździć

> Bo za czort nie wiem z czym to się konsumuje

> Zastanawiam się czy mozna egzamin zdawać na swoim moto??

niestety nie wink.gif

ja na swoim egzaminie sie ubawilem. Podjechal koleś jakąś szlifierą, postawil na parkingu, podszedl do wiaty egzaminacyjnej zdawać egzamin yikes.gif ... cwaniakował i wogole wink.gif - oblał na 8, sie podparł, przyszedł do wiaty, cos pomarudził że ten egzaminacyjny motocykl to wogole nie idzie smile.gif , poszedł na parking, odpalił szlifiere i pojechał wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety nie

Trudno zdam na ich moto zlosnik.gif

> ja na swoim egzaminie sie ubawilem. Podjechal koleś jakąś szlifierą, postawil na parkingu, podszedl

> do wiaty egzaminacyjnej zdawać egzamin ... cwaniakował i wogole - oblał na 8, sie podparł,

> przyszedł do wiaty, cos pomarudził że ten egzaminacyjny motocykl to wogole nie idzie ,

> poszedł na parking, odpalił szlifiere i pojechał

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiadomo już jaki będą mieli ?

> Patrzyłem na stronę swojego wordu i jest tam zapytanie ofertowe na nowe motocykle.

> Ciekawe że jednym z wymogów jest to że muszą mieć ABS

> Ale najbardziej rozbawił mnie ten fragment:

Nie mam bladego pojecia frown.gif

co by nie kupili to to niezmienia faktu ze prawie nigdy nie jeździłem motorem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz łeb na karku i w tym łebie poukladane to ogarniesz

> Ps. Pamiętaj ze lyter na początek styknie

Myślałem żeby kupić od razu jakiegoś cruisera ale troszkę koledzy ostudzają mnie i chyba wezmę takie cuś do nauki.

Tego nawet widziałem bo go sprzedaje kolega zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiadomo już jaki będą mieli ?

> Patrzyłem na stronę swojego wordu i jest tam zapytanie ofertowe na nowe motocykle.

> Ciekawe że jednym z wymogów jest to że muszą mieć ABS

> Ale najbardziej rozbawił mnie ten fragment:

To przy zastępczym. Zawsze jest taki warunek, nie dotyczy to tylko moto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie ma mnie w domu więc nie dam fotki ale u mnie to troszke pokombinowałem wink.gif

Robiłem sam w garażu - czyli koszt samego gniazda ok 65 PLN.

Gniazdko umieściłem pod siedzeniem ale jest to mobilne gniazdko czyli mogę sobie je rozpiąć ( taka wodoszczelna złączka) i wtedy przenieść gdziekolwiek bo kabelek też jest tak umieszczony że da się go wyciągnąć i całe gniazdko włóżyć np do torby na zbiorniku wink.gif

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.