Skocz do zawartości

Kontakt z ludzmi z UA najlepiej z forum chevroleta


tarna

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie ktoś ma lub może pomóc?

Chodzi o ten nieszczęsny zestaw naprawczy tylnych bębnów (dokładnie sprężynki i blaszki) ponieważ na naszym rynku tylko sprzedają wraz z osłonami itd (w innym wątku się żaliłem) no i u nas cena to 500 PLN za stronę a może u nich sa zestawy naprawcze tak jak do większości pojazdów w normalnych cenach 25-40 PLN 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie próbowałeś dopasować z poprzedniej generacji Nubiry? Ewentualnie innego Daewoo/Chevrolet ?

> Pytam ponieważ też miałem problem z tylnym bębnem (zgubiłem sprężynkę dociskową i taki

> kapselek ) i kupiłem z poprzedniej nubiry, pasowało

Hehe to jak pisałem wcześniej o tym temat to nikt tak nie doradzał a pisałem z jakiego autka by mogło pasować 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zabrałbym stare sprężynki, blaszki i porównał z Lanosem/Nubirą/Aveo itp.

> Tutaj niby piszą że pasuje do Lacetti jakiś tekst

> Zaopatruję się u nich i sprzedają konkretny towar(oryginalny) więc chyba się nie mylą

> Poszedłbym tą drogą

I chyba to mi zostanie jak przyjdzie ciepełko rozebrać bęben i iść z tajlami do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Przeglądając katalog IC, znalazłem coś takiego:

FOTO , FOTO 2- Nr części: QB105-0025 (105-0025) ; producent: QUICK BRAKE ; cena 51,80

oraz

FOTO - nr części: SFK384 ; producent: TRW; cena 87,07

Resztę informacji znajdziesz wpisując podane numery na głównej stronie sklep.intercars.pl

Może Cię to zainteresuje, u nas też chyba będzie trzeba to zrobić bo z jednej strony chyba się coś blokuje sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie coś? Zestaw TRW

Tak to jest właśnie to. Co prawda u siebie już zrobiłem ale dobrze wiedzieć gdzie to można dostać.

Seba jak będziesz wymieniał szczęki w bębnie to życzę powodzenia 270751858-jezyk.gif:P przed zdjęciem czeka cię walka z piastą smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak to jest właśnie to. Co prawda u siebie już zrobiłem ale dobrze wiedzieć gdzie to można dostać.

> Seba jak będziesz wymieniał szczęki w bębnie to życzę powodzenia 270751858-jezyk.gif przed zdjęciem czeka cię walka

> z piastą

Hehe, zapieczone wszystko ?

Na razie chyba będę musiał wyczyścić prowadnicę w klockach z tyłu bo chyba coś nie odbija sick.gif

PS. Jedziesz na spot do Sosnowca 14.04 ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.