Skocz do zawartości

Potrzebne VT koła


misiek1919

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam, jak w temacie, potrzebuje przemalować koło, pomysły mile widziane, pacjent na zdjęciu ma

> tylko przyłożone na razie felgi do zdjęcia

ja bym zajął się pomarańczowymi kierunkowskazami i kupił białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chcę zobaczyć jak to wyglądałoby z innym kolorem bo i tak ma być lakierowane

Wyglądałoby tak samo słabo. Na jaki kolor nie pomalujesz, będzie brzydko, a im kolor bardziej jaskrawy i rzucający się w oczy, tym będzie gorzej. Moja rada - sprzedaj i kup coś innego, albo pomaluj na czarno, to nie będzie rzucać się w oczy i będzie wyglądać jak normalna stalówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy do was mówić to jak grochem o ścianę? angryfire.gif Jest tu jeszcze ktoś kto zrobi vt i nie będzie mi gadał głupot typu sprzedaj, zmień, kup, zostaw itd 270751858-jezyk.gif felgi zostają bo je dopiero co kupiłem, mam taki, a nie inny zamysł na auto i chciałem tylko zobaczyć jak wyglądałoby to w innym kolorze, czy to aż tak dużo 270751858-jezyk.gif

a kierunki zostały właśnie oklejone folią na pomarańczowo bo każda jedna felicia ma białe 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> generalnie zabral bym sie za robote ale .... juz bylo

> felicia ats cup na ak

> usun bialy lakier i wypoleruj i bedzie GIT

tamto mnie wtedy nie zadowoliło 270751858-jezyk.gif było zrobione na odwal się 270751858-jezyk.gif koło ma być pomalowane całe, bo polerka odpada, bo ma mega wżery smirk.gif myślę, że jakbym jeździł jakimś sc albo cc to by nikt żadnych problemów nie zrobił i miałbym zrobione vt już dawno a tak cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steffan nie chce nikogo urazić, ale taka prawda, jak się tylko założy taki wątek( w moim przypadku raz na ruski rok) to się sami fiacikarze zbiegają i nie pomogą nie zrobią virtuala, tylko doradzają kup to, sprzedaj to, może jeszcze auto mam zmienić wink.gif wrzuciłby ktoś virtuala już dawno zamiast narzekać i słuchać mojego narzekania wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Steffan nie chce nikogo urazić, ale taka prawda, jak się tylko założy taki wątek( w moim przypadku

> raz na ruski rok) to się sami fiacikarze zbiegają i nie pomogą nie zrobią virtuala, tylko

> doradzają kup to, sprzedaj to, może jeszcze auto mam zmienić wrzuciłby ktoś virtuala już

> dawno zamiast narzekać i słuchać mojego narzekania

Jak bym umiał to bym Ci zrobił grinser006.gif korci mnie taka skoda z vr6 pod maską food.gif ale to tylko takie luźne pisanie hehe.gif

83550741.jpg

serce.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tamto mnie wtedy nie zadowoliło było zrobione na odwal się

Gościu sciana.gifczerwona.gifboje_sie.gif

W tym momencie żałuję że kiedyś ci próbowałem pomóc no.gif

w tym momencie powinieneś użyć opcji "powiadom moderatora"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.