Skocz do zawartości

[MzAK] M26 Pershing


Gonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Model będzie częścia dioramy z tym domkiem..

41376931656449844435720.jpg

M26 firmy HobbyBoss w skali 1:35.

Dodatkowo metalowa lufa i zywiczne graty na pakę

Wanna już sklejona

dscn7668k.jpg

Koła pomalowane i zrobiony "brudzing"

dscn7684x.jpg

dscn7695r.jpg

dscn7689p.jpg

Teraz maluje się silnik i wnęka silnikowa... foty wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dałeś Szafirkowi do myślenia z tymi kołami

Faktycznie.. zlosnik.gifhehe.gifok.gif teraz załapałem niezły zbieg okoliczności... zlosnik.gif

ale u mnie było łatwiej bo ja w skali 1:35... a Szafirek... a raczej Szafirkowa ma trudniej bo 1:72 ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz maluje się silnik i wnęka silnikowa... foty wieczorem

Dajesz radę ok.gif. Przy okazji zapytam - mam kilka jak nie naście modeli wykonanych w wersji "nówki z fabryki". Jak widzisz przerobienie ich na wersje "prosto z frontu"? Da się coś z tym zrobić, czy jednak trzeba zacząć już na etapie budowy?

286745077-c1.JPG

286745077-c2.JPG

post-103354-14352519413018_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dajesz radę . Przy okazji zapytam - mam kilka jak nie naście modeli wykonanych w wersji "nówki z

> fabryki". Jak widzisz przerobienie ich na wersje "prosto z frontu"? Da się coś z tym zrobić,

> czy jednak trzeba zacząć już na etapie budowy?

pewnie że się da. Może nie wszystkie detale uwalasz olejem i błotem, ale powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie.. teraz załapałem niezły zbieg okoliczności...

> ale u mnie było łatwiej bo ja w skali 1:35... a Szafirek... a raczej Szafirkowa ma trudniej bo 1:72

Ano na razie 1:72, ale jak skończę obecne modele to powoli zacznę robić przymiarki do 1:35, bo to już sporo większe i więcej detali, a wiec co za tym idzie ciekawsze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku do Picassy ktory kiedys dostales przy okazji aerografu byl katalog z narzedziami przydatnymi przy malowaniu rowniez kol.Na przyklad szablony .warto pomyslec nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dajesz radę . Przy okazji zapytam - mam kilka jak nie naście modeli wykonanych w wersji "nówki z

> fabryki". Jak widzisz przerobienie ich na wersje "prosto z frontu"? Da się coś z tym zrobić,

> czy jednak trzeba zacząć już na etapie budowy?

da smile.gif

trochę przecierek lakieru... zadrapan i zarysowan... błoto... kurz smar olej... rdza w kilku miejsach... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W linku do Picassy ktory kiedys dostales przy okazji aerografu byl katalog z narzedziami

> przydatnymi przy malowaniu rowniez kol.Na przyklad szablony .warto pomyslec nad tym.

Mam ten link caly czas ok.gif nie bylo kiedy sie przyjrzeć i tylko rzuciłem okiem po zdjęciach, tym bardziej, ze kompresora jeszcze nie robie, ale jak nie zapomnę to w weekend przejrze dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I sporo droższe. Trenuj w 1:72 . Wbrew pozorom daje sporo mozliwosci.

co do cen to wiem ok.gif dlatego na razie trzymam sie 1:72, ale przyjdzie czas i na 1:35 zlosnik.gif musze sprobowac chociaz jeden model dla porównania, a potem sie zobaczy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.