Skocz do zawartości

jakie wymiary ma naczepa-plandeka w srodku?


todamian

Rekomendowane odpowiedzi

> witam

> Moze mi ktoś napisac jakie ma wymiary taka naczepa w środku??

> Bo chciałem sobie rozrysować załadunek różnej ilości palet, zebym nie musiał wszystkich ściągać no

> na koniec nei zmieści mi sie jedna czy dwie.

> Pomoze ktoś?

Jeśli Europalety to układasz 15x2 i 1x3 palety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się ustawi 10x3 i 2x2 to naczepa jest załadowana po drzwi i wchodzą 34 epale Ale tej

> przekładki 2x2 nie polecam zostawiać na sam koniec bo jak rampa wysoka to ciężko paleciakiem

> wjechać/wyjechać.

Często tak się wozi?

Bo ja jakoś bardzo rzadko spotykam palety tak załadowane, żeby nic nie wystawało.

Także mimo, że jest wpakowane np. 33 to i tak jest na full wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Często tak się wozi?

> Bo ja jakoś bardzo rzadko spotykam palety tak załadowane, żeby nic nie wystawało.

> Także mimo, że jest wpakowane np. 33 to i tak jest na full

Praktycznie każdy transport dla niemieckich marketów (Edeka, Lidl, Kaufman), niezależnie czy to chusteczki, wino, napoje czy co tam jeszcze. Zawsze miałem 34 palety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Praktycznie każdy transport dla niemieckich marketów (Edeka, Lidl, Kaufman), niezależnie czy to

> chusteczki, wino, napoje czy co tam jeszcze. Zawsze miałem 34 palety.

OT.

czy w niemieckich centrach dystr. lidla, także kierowcy rozładowują samochody samodzielnie, czy tylko w polsce urządzili taki kołchoz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak z odbiorem palet? (w pl też oczywiście elektryczne pieski)

Nigdy nie zabierałem palet na wymianę. Ale miałem kiedyś problemy w Magdeburgu (chyba Edeka własnie) - jeżdżąc wózkiem oderwałem te dolne deski od kilku palet i nie przyjęli ich razem z towarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się ustawi 10x3 i 2x2 to naczepa jest załadowana po drzwi i wchodzą 34 epale Ale tej

> przekładki 2x2 nie polecam zostawiać na sam koniec bo jak rampa wysoka to ciężko paleciakiem

> wjechać/wyjechać.

puste palety mozna tak układać. jezeli są owinięte folią to 2cm na 34 paletach to mało. Nie pytam o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli Europalety to układasz 15x2 i 1x3 palety.

oki, co nieco już wiem

jeszcze taka kwestia, jeśli łądujemy palety która każda waży 1000-1200kg??

gdzieś słyszałem ze na połowie od ciągnika max 10 palet żeby nacisku nie przekroczyć dalej ileś tam po 2 palety

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oki, co nieco już wiem

> jeszcze taka kwestia, jeśli łądujemy palety która każda waży 1000-1200kg??

> gdzieś słyszałem ze na połowie od ciągnika max 10 palet żeby nacisku nie przekroczyć dalej ileś tam

> po 2 palety

> ??

Wystarczą 3 na przodzie pojedyńczo, potem podwójnie i na końcu jedna i masz prawie po drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.