Skocz do zawartości

pomocy! poszukiwane czarne radio cd/usb/2xrca


Grzywcia_CC

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! 20.GIF

Mniej wiecej w temacie widac czego mi potrzeba - konkretnie szukam radia i licze na wasza pomoc oraz doswiadczenie waytogo.gif

Fajnie gdyby radio mialo/bylo:

- Czarne z zielonym podswietleniem - proste stylistycznie - nie przekombinowane wink.gif

- cd/usb - moze byc tez sd,ale nie na sile wink.gif

- 2xRCA

Nie musi to byc audiofilski high class, aktualnie będę podpinal pod to zestaw 165mm dwurozny na przod + wzmak, w przyszlosci chcialbym wrzucic wyliczona skrzynke + wzmak, byc moze jakies 13/16stki na tyl pod samo radio. Budzet 4 stowki? wink.gif

Macie jakies doswiadczenie jeśli chodzi o tego typu wymagania? zlosnik.gif Moze ktos moze mi cos polecic sprawdzonego co nie bedzie kosztowac majatek? smile.gif

Z gory serdeczne dzięki wink.gif pochwale się jak poskladam calosc cool.gif

Pozdrawiam,

Grzywcia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Clarion CZ202EG

waytogo.gif

Przejrzalem wczoraj na szybko alledrogo i w sumie coś niecoś sie znalazło zlosnik.gif Pytanie teraz z jakością do ceny - wrzuce kilka modeli będe wdzieczny za kilka dobrych rad ok.gif

Pionerr DEH-X3500UI :

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/CD-Receivers/DEH-X3500UI

SONY CDX-GT660UV

http://www.sony.pl/product/ich-made-for-ipod/cdx-gt660uv

Ma jeszcze kilka dodatkowych bajerow, wyjscia na wzmak 3, zmienne podswietlenie, ale cenka blizej 5 niz 4ech stowek zlosnik.gif

Procz tych powyżej znazlazlem jeszcze tego Clariona co pokazany wyzej i kilka innych modelow Pionka/Sony/JVC, ale odpadly z powodu jednego wyjścia RCA, tylko czerwonego podświeltenia..

Możecie coś doradzić co do tych 3ech firm/modeli i być może macie jeszcze jakieś propozycje? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pioneer i Clarion w odwrotnej kolejności.

Najpierw Clarion potem Pioneer? wink.gif

A jesli chodzi o porownanie tych dwoch modeli pod wzgledem funkcji, ktory lepiej wypada? wink.gif Pionek ma ten autut, ze mozna go dopasowac do kazdego podswietlenia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem funkcji możesz ocenić sobie patrząc na strony producentów choćby wink.gif

Ja zaproponowałem ze względu jaki mnie interesuje najbardziej, jakość dźwięku oferowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pod względem funkcji możesz ocenić sobie patrząc na strony producentów choćby

No i na laickie oko wychodzi na to, ze Pionek ma lepsze parametry i opcje.. Czy sie myle? hmm.gif

> Ja zaproponowałem ze względu jaki mnie interesuje najbardziej, jakość dźwięku oferowanego.

A masz doswiadczenie z Clarionami w granicach 3stowek, czy raczej z takimi kilka pulek wyzej? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma jedynie opcję zmiany kolorystyki panelu.

W linku gdzie wskazałem Clariona masz podaną rzeczywistą moc na wyjściu z radia a nie wyssaną z palca. Dla porównania możesz odszukać opisy na Allegro, które podają 45W...

Wybór już należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A masz doswiadczenie z Clarionami w granicach 3stowek, czy raczej z takimi kilka pulek wyzej?

Osobiście od paru lat męczę starszy model Clariona w "zieleni", ewidentnie w granicach 3 stówek.

Dla mnie dużym plusem jest w nim USB wychodzące z tyłu, czyli gniazdo USB na kablu. Może sobie razem z np. pendrivem leżeć ukryte, np w schowku. Dodatkowo wysoko punktuję ascetyczny wręcz wyświetlacz bez cudownych wielobarwnych wodotrysków. A jedyne co mnie w tych Clarionach irytuje, to brak dedykowanego przycisku wyłącznika.

CZ209EG-EU_01,9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Witajcie !

> Mniej wiecej w temacie widac czego mi potrzeba - konkretnie szukam radia i licze na wasza pomoc

> oraz doswiadczenie

> Fajnie gdyby radio mialo/bylo:

> - Czarne z zielonym podswietleniem - proste stylistycznie - nie przekombinowane

> - cd/usb - moze byc tez sd,ale nie na sile

> - 2xRCA

> Nie musi to byc audiofilski high class, aktualnie będę podpinal pod to zestaw 165mm dwurozny na

> przod + wzmak, w przyszlosci chcialbym wrzucic wyliczona skrzynke + wzmak, byc moze jakies

> 13/16stki na tyl pod samo radio. Budzet 4 stowki?

> Macie jakies doswiadczenie jeśli chodzi o tego typu wymagania? Moze ktos moze mi cos polecic

> sprawdzonego co nie bedzie kosztowac majatek?

> Z gory serdeczne dzięki pochwale się jak poskladam calosc

> Pozdrawiam,

> Grzywcia

Od 3 lat mam pioneer DEH- 2220UB, i naprawde ale to naprawde jestem zadowolony z niego, podpięte mam do niego 2 magnaty trójdrożne i 2x 10cmTONSIL oraz wzmaka z duża dosyc mocą i nie powiem ale bardzo dobrze sobie radzi.. smile.gif nigdy nie gasło i nie szwankowało, jakość dźwięku jest galanta smile.gif naprawde czysto w końcu to PIONEK firma jak dla mnie bardzo dobra i godna polecenia, napewno znajdziesz coś w przystępnej dla Ciebie ceny!:) pozdrawiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.