Skocz do zawartości

Kanary 2013


rallyrulez

Rekomendowane odpowiedzi

> A skąd wiesz,że ma kasę na starty w ERC ??????

Odwróćmy pytanie - skąd wiesz, że jej nie ma ?

Druga sprawa - jak jest taki dobry, to przecież nie powinien mieć problemów ze znalezieniem sponsorów.

Patrzę na to chłodno, bez emocji - stąd pewnie odmienna optyka. Nie jestem zapalonym fanem, który będzie tłumaczył każdy błąd swojego idola.

Wielokrotnie napisałem, że IMHO Kubica jest bardzo szybkim kierowcą i może odnosić wielkie sukcesy, pod warunkiem że ktoś mu przestroi coś w głowie/psychice.

Zważ, że Walter Rohrl wypowiadał się zdecydowanie mocniej - jemu chyba nie zarzucisz, że się nie zna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odwróćmy pytanie - skąd wiesz, że jej nie ma ?

nie wiem i dlatego nie oskarżam Kajetanowicza o "łatwe" wygrywanie w RSMP dla kasy a Ty to zrobiłeś.

> Druga sprawa - jak jest taki dobry, to przecież nie powinien mieć problemów ze znalezieniem

> sponsorów.

Po raz kolejny pokazujesz poziom swojej wiedzy na temat tego sportu.

Ile razy próbowałeś zdobyć sponsora?

Ile razy rozmawiałeś z kimś kto ma poważnego sponsora?

Większa częśc zaodników w RSMP klepie kompletną biedę,jeździ drutowanymi samochodami albo wykłada kasę z własnej kieszeni.

Widziałeś kiedyś park serwisowy z bliska?Z roku na rok przybywa załóg ,których serwis opiera się na tertytkach i taśmie klejącej.

Naprawdę sponsor to wymierający gatunek.

> Patrzę na to chłodno, bez emocji - stąd pewnie odmienna optyka. Nie jestem zapalonym fanem, który

> będzie tłumaczył każdy błąd swojego idola.

> Wielokrotnie napisałem, że IMHO Kubica jest bardzo szybkim kierowcą i może odnosić wielkie sukcesy,

> pod warunkiem że ktoś mu przestroi coś w głowie/psychice.

> Zważ, że Walter Rohrl wypowiadał się zdecydowanie mocniej - jemu chyba nie zarzucisz, że się nie

> zna ?

Ja nigdzie nie napisałem ,że Kubica jest najlepszym kierowcą na świecie i nie dam się za niego ukrzyżować, Doprowadza mnie tylko do piany jak czytam teksty w stylu "idiota.inwalida,nie powinien się ośmieszać,nigdy nie będzie jeździł..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem i dlatego nie oskarżam Kajetanowicza o "łatwe" wygrywanie w RSMP dla kasy a Ty to

> zrobiłeś.

Spodziewasz się w załączniku do tego posta skanu umowy Kajetanowicza z Lotosem ?

> Z roku na rok przybywa załóg ,których serwis opiera się na tertytkach i taśmie klejącej.

> Naprawdę sponsor to wymierający gatunek.

Czyli sam potwierdzasz, że Kajetanowicz de facto zdobył tytuł RSMP składając podpis na umowie z Lotosem.

> Doprowadza mnie tylko do piany jak czytam teksty w stylu "idiota.inwalida,nie powinien się ośmieszać,nigdy nie będzie jeździł..."

Jak dla mnie w jego przypadku opcje są 2 - popracuje z psychologiem i tytuły są w zasięgu, albo hasło "dzwonnik z Krakowa" przestanie oznaczać Kuzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj koleś, zaczynasz mnie nieco irytować.. Jeśli nie masz nawet cienia pojęcia o finansach Kajetana, jego umowie z Lotosem, to nie oczerniaj Go, bo robisz z siebie jeszcze większego idiotę niż jesteś.

Dla twojej wiadomości - Kajetan staje na głowie żeby pojeździć w ERC, tylko że to nie jest takie proste jak ci się wydaje.. A co do KIEPŚCIUSZKI to nawet nie porównuj go do Kajetana czy Kubika bo to jest żenujące. Ja w odróżnieniu od Ciebie znam od wielu lat wszystkich tych Panów i miałem okazję wyrobić sobie o nich zdanie. Ty natomiast opierasz się na doniesieniach z trzeciorzędnych forów internetowych i na takiej podstawie ferujesz wyroki. Dorośnij kolo bo powoli stajesz się taki "wioskowym głupkiem" który powoduje jedynie niesmak.. no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HP mnie już zbluzgałeś, rozumiem że tu też musiałeś.

Na forum autoklubu wśród swoich kolegów fanbojów Kajtka czujesz się świetnie.

Wpadasz do niego na kiełbaski do Walimia ?

Cóż - przekręcanie nazwisk, czy proponowanie pokazywania sobie penisów to jednak nie mój poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spodziewasz się w załączniku do tego posta skanu umowy Kajetanowicza z Lotosem ?

Jakiego załączniku? Kilka linijek wyżej rozpisujesz budżet Kajta i Kościuszki razem z kasą ,która im zostaje i torebką dla żony,teraz piszesz,że nic nie wiesz,jakiś syndrom byłego premiera czy co?

> Czyli sam potwierdzasz, że Kajetanowicz de facto zdobył tytuł RSMP składając podpis na umowie z

> Lotosem.

Ja niczego nie potwierdzam,co Ty mi tu wmawiasz? Jaki podpis?

Co ma podpis do tytułu,myślałem,że w tej dyscyplinie chodzi o najkrótszy czas przejazdu.

> Jak dla mnie w jego przypadku opcje są 2 - popracuje z psychologiem i tytuły są w zasięgu, albo

> hasło "dzwonnik z Krakowa" przestanie oznaczać Kuzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm .... To czemu nie stwierdzisz, że Kubica jest mega cienias, bo nie widać jego nazwiska przed

> żadnym w wynikach rajdu kanarów ?

bo widziałem na żywo jak jechał. Widziałem tez kilkukrotnie jak jeździ Kościuszko.

Oglądam na bieżąco onboardy wielu zawodników. Może to mało, ale moim zdaniem szybciej umie jeździć Kubica. Na razie mało skutecznie ale na pewno jest szansa na to, że osiągnie dużo więcej w rajdach w ciągu jednego sezonu niż Kościuszko w ciągu kilku.

> A co do auta - coś broni Kajetanowiczowi wynająć S2000/RRC ?

A zdajesz sobie sprawę, że S2000 czy RRC to ZDECYDOWANIE inne budżety na start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz piszesz,że nic nie wiesz,

Piszę, żebyś nie liczył na skan umowy w załączniku.

> Co ma podpis do tytułu,myślałem,że w tej dyscyplinie chodzi o najkrótszy czas przejazdu.

Jeśli konkurencja ma do dyspozycji taśmę klejącą i trytrytki, a on solidny budżet, to chyba trochę wpływa na "równość" szans ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na HP mnie już zbluzgałeś, rozumiem że tu też musiałeś.

> Na forum autoklubu wśród swoich kolegów fanbojów Kajtka czujesz się świetnie.

Hehe, dobre grinser006.gif

> Wpadasz do niego na kiełbaski do Walimia ?

Oskarżasz na jakiejś podstawie czy tak pi..olisz jak zwykle??

> Cóż - przekręcanie nazwisk, czy proponowanie pokazywania sobie penisów to jednak nie mój poziom.

Fakt. Twój poziom jest znacznie niższy.

Troluj dalej, tylko tyle masz z życia. Powodzenia. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piszę, żebyś nie liczył na skan umowy w załączniku.

> Jeśli konkurencja ma do dyspozycji taśmę klejącą i trytrytki, a on solidny budżet, to chyba trochę

> wpływa na "równość" szans ?

Chłopie,proponuję Ci żebyś zakrył czymś lewą stronę monitora i przeczytał kilka stron wstecz bez podglądania nick"ów bo już chyba sam sie plączesz w swoich"mądrościach".

Z tego co tu czytam to dochodzę do wkiosku,że nie widziałeś nigdy rajdówki na oczy a chcesz się stać wyrocznią motorsporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Owszem, jest parę argumentów - choćby fakt aktualnego tytułu RSMP - za. Jedno co mu można zarzucić,

> to brak ambicji, czyli że kolejny raz kręci się koło tego samego komina, mając pewność, że

> będzie po raz kolejny RSMP.

> Wyjazd na trasy ERC czy WRC sprawiłby, że nie będzie tytułu - ale z drugiej strony może wie, że

> konkurencja jest młodsza i dla niego już może być za późno, więc lepiej spokojnie zarabiać w

> Polsce.

Och człowieku... rotfl.gif

Ubawiłem się co nie miara.

Jeździmy z Kojdusiem w KJSach okręgowych tylko dlatego, że boimy się konfrontacji na szczeblu ogólnokrajowym w jakimś tam RPP hahaha.gif

I to jest JEDYNY powód claps.gif

To, że koszt startów w sezonie RPP to jest KJS x10 lub nawet x20 to już zupełnie nie ma znaczenia.

Błysnąłeś kolejny raz z wiedzy praktycznej na temat rajdów. No bo co to jest pojechać sobie sezon w takim WRC... bułka z masłem i z kieszonkowego od mamusi można to zrobić.

Człowieku... skrzynia do WRC jest warta tyle co całe auto Kajetanowicza. Start w 1 eliminacji WRC to jest koszt za który czołowi zawodnicy okręcają cały sezon RSMP.

Wybranie sobie auta na sezon nie kosztuje 1000pkt jak w grze PC i jedynym warunkiem startu w takim aucie nie jest odblokowanie sobie kodem ukrytych opcji w "Colinie dwójce".

Mogę się założyć o własną przepitą wątrobę, że jeśli do Kajetanowicza w tym momencie przyszedłby sponsor z odpowiednią gotówką na start w całym sezonie WRC to by się minuty chłop nie zastanawiał tylko szukałby w pośpiechu długopisu zanim tamten by się nie rozmyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odwróćmy pytanie - skąd wiesz, że jej nie ma ?

odpowiem z doświadczenia: Nie ma bo nie jeździ. Gdyby miał to już byśmy go dawno tam widzieli.

który z Polaków jeździ poza nazym krajem w rajdach?

Sołowow- notowany w pewnym roku na 400 miejscu najbogatszych ludzi świata.

Hołowczyc- takich pleców jak on nie ma chyba żaden zawodnik. Pod względem medialnym niedościgniony, piekielnie dobry marketingowo, biznesmen, ma znajomych w polityce, jeździł w WRC w momencie kiedy wóda i fajki były mocno w rajdach

Kościuszko- syn milionera

> Druga sprawa - jak jest taki dobry, to przecież nie powinien mieć problemów ze znalezieniem

> sponsorów.

hahaha.gifhehe.gif

No proszę jak się humor kolegi trzyma.

Zdajesz sobie sprawę jak działa sponsoring? Wiesz kto przyciąga największą uwagę? Wiesz kto sponsoruje najbogatszych rajdowców?

Większość polskich rajdowców jeździ ze sponsorem pod tytułem "tata dał pieniądz rally team"

Dlaczego nie słyszymy już od dawna o Fryczu? To był (jest) ogromny talent. Chłopak prowadzi warzywniak gdzieś w małej mieścinie i wrócił do jazdy enduro.

> Patrzę na to chłodno, bez emocji - stąd pewnie odmienna optyka. Nie jestem zapalonym fanem, który

> będzie tłumaczył każdy błąd swojego idola.

Człowieku... z twoich wypowiedzi wynika, że nie masz bladego pojęcia o tym sporcie. Z każdym kolejnym komentarzem jeszcze mocniej się ośmieszasz. Wyskakujesz z tak irracjonalnymi porównaniami, że nawet nie za bardzo jak jest to skomentować i obrażasz się kiedy ktoś wytyka ci błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę temat - nie jest moją ideą sprowadzanie tego forum do poziomu autoklubu.

Jasne, Wy wszystko wiecie, znacie umowy, budżety, koszty, sprawozdania itp ...

Powiem na koniec jedną rzecz - nie mam zwyczaju wypowiadać się w kwestiach, o których nie mam wiedzy.

Biznes i marketing to gra pozorów - to jak coś się przedstawia w mediach niekoniecznie jest tym, co jest naprawdę - niekoniecznie Kajetanowicz jest taki biedny i pokrzywdzony i niekoniecznie dałby sobie rękę uciąć, żeby jechać w ERC, jak również to, że Kościuszko był po sprzedaży Chłopskiego Jadła milionerem nie oznacza, że nadal nim jest - spójrz że nie ma go na liście 100 wprost, a jego aktualny biznes jest w upadłości likwidacyjnej. Uwierz, że syndyk nie jest zainteresowany sponsorowaniem rajdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kończę temat - nie jest moją ideą sprowadzanie tego forum do poziomu autoklubu.

Niestety próbowałeś.

> Jasne, Wy wszystko wiecie, znacie umowy, budżety, koszty, sprawozdania itp ...

Co za problem sprawdzić na giełdzie ile kosztuje wypożyczenie S200 na rajd?

Koszt zaczyna się OD 100 000.... Euro. A zepsuj skrzynię w czymś takim to dorzucasz kolejne minimum 20 000... Euro... za używkę "po dziadku z Niemiec".

> Powiem na koniec jedną rzecz - nie mam zwyczaju wypowiadać się w kwestiach, o których nie mam

> wiedzy.

Kto pyta nie blondzi.

> Biznes i marketing to gra pozorów - to jak coś się przedstawia w mediach niekoniecznie jest tym, co

> jest naprawdę

Myślisz, że nie wiem?

Tak czy inaczej onboard ze zwiedzania barierek wskazuje dokładnie na to o czym w wywiadach zaraz po kraksie mówił Robert Kubica. Dohamowanie do prawego szybkiego, lekki bok, wyłapanie i wyprostowanie samochodu i już zabrakło metrów na dohamowanie do kolejnego ciaśnieszego winkla. Wiedział o tym, że się nie wyrobi już 100m wcześniej o czym świadczy: "Ja pier..."

> - niekoniecznie Kajetanowicz jest taki biedny i pokrzywdzony i niekoniecznie

> dałby sobie rękę uciąć, żeby jechać w ERC,

On nie jest biedny i pokrzywdzony. Ma możliwość jazdy w topowo przygotowanej rajdówce w całym sezonie RSMP a jak sobie sponsor zażyczy to się nawet jakieś pokazówki w potworach trafiają. To jest dużo. Ale na wyjazdy za granicę jak widać odrobinę za krótko i nie zgrywa się to ze strategią marketingową grupy Lotos. Kubica w reklamie za granicą jest lepszy bo... bardziej znany.

> jak również to, że Kościuszko był po sprzedaży

> Chłopskiego Jadła milionerem nie oznacza, że nadal nim jest - spójrz że nie ma go na liście

> 100 wprost, a jego aktualny biznes jest w upadłości likwidacyjnej. Uwierz, że syndyk nie jest

> zainteresowany sponsorowaniem rajdów.

Ale zdajesz sobie sprawę, że w stanie upadłości jest tylko jedna z kilku spółek?

"Naczelnik" ma troszkę różnych biznesów. Poza tym jest dużym inwestorem na giełdzie. Sprzedaż "Chłopskiego Jadła" to tylko jedno ze źródeł dochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słuchaj koleś, zaczynasz mnie nieco irytować.. Jeśli nie masz nawet cienia pojęcia o finansach

> Kajetana, jego umowie z Lotosem, to nie oczerniaj Go, bo robisz z siebie jeszcze większego

> idiotę niż jesteś.

Ej ej ej! Nie rozpędzamy się i nie robimy tu wiochy. Dyskutować normalnie, a nie obrzucać się mięsiwem, bo zaraz Wam ulubione forum autoklubu pozostanie... angryfire.gifangryfire.gifangryfire.gif

oim jeszcze jeden taki występ... nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.