Skocz do zawartości

USTAWIENIE GÓRNEGO MOCOWANIA AMORTYZATORA MK2/FL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Drodzy Koledzy mam pytanie natury technicznej ....

a mianowicie jak ma być ustawione górne mocowanie amortyzatora

w Puncie 2 FL ??

Z tego co doczytałem na forum "dziubek" ma się znajdować w pozycji do tyłu czuli w kierunku szyby.

Ja jestem posiadaczem dwóch Punciaków jednak mocowanie amortyzatora słynny dziubek jest w kiedunku jazdy.

I teraz nasuwa się pytanie jak ma być ten nasz dziubek i jaka jest różnica czy jest w kierunku do szyby czy w kierunku jazdy.

Proszę o pomoc bo nie wiem czy jest sens zmieniać ustawienie tego dziubka .

Dodaję zdjęcie na którym jest zobrazowane wg Kolego jak powinien być ustawiony dziubek ja mam odwrotnie i proszę o poradę czy mam zmieniać ustawienie o 180 stopni, gdyż ja mam dziubek w kierunku jazdy ....

286813052-amor2puntomk2yn3.jpg

post-157018-14352519841687_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest w Twoim poscie, a dokladniej na fotce. Ustawienie dziubka zalezy do tego czy PII/FL jest ze wspomaganiem czy bez niego.

A tak na marginesie to zacial Ci sie capslock przy pisaniu tematu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedz .... mój Punciak posiada wspomaganie dlatego chce się dowiedzieć czy odwrotne ułożenie dzióbków ma wpływ na jazdę lub eksploatację auta.

Jeśli można proszę o konkretną odpowiedz czy przy Puncie 2 FL ze wspomaganiem mogę mieć dzióbki skierowane do przodu w kierunku jazdy czy mam je zmienić w kierunku szyby.

Bo nie wiem czy mam je zmieniać czy czy mogę zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Dzięki za odpowiedz .... mój Punciak posiada wspomaganie dlatego chce się dowiedzieć czy odwrotne

> ułożenie dzióbków ma wpływ na jazdę lub eksploatację auta.

Nie pamietam, ale jesli sie nie myle to kiedys byl taki temat na forum, poszukaj.

> Jeśli można proszę o konkretną odpowiedz czy przy Puncie 2 FL ze wspomaganiem mogę mieć dzióbki

> skierowane do przodu w kierunku jazdy czy mam je zmienić w kierunku szyby.

> Bo nie wiem czy mam je zmieniać czy czy mogę zostawić.

Dla swietego spokoju bym zmienil. Wiele roboty przy tym nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Dzięki za odpowiedz .... mój Punciak posiada wspomaganie dlatego chce się dowiedzieć czy odwrotne

> ułożenie dzióbków ma wpływ na jazdę lub eksploatację auta.

> Jeśli można proszę o konkretną odpowiedz czy przy Puncie 2 FL ze wspomaganiem mogę mieć dzióbki

> skierowane do przodu w kierunku jazdy czy mam je zmienić w kierunku szyby.

> Bo nie wiem czy mam je zmieniać czy czy mogę zostawić.

skoro producent twierdzi, że to ma znaczenie to chcesz być od niego mądrzejszy?

była kiedyś dyskusja o tym, konkluzja - ma być jak producent przewidział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.