Skocz do zawartości

rozrząd :/


michal8937

Rekomendowane odpowiedzi

> Myślałem, że z tym rozrządem w TSI to brednie, a jednak posypał się rozrząd w golfiku Tyle dobrze,

> że za wszystko zapłaci Alianz

na szczęście w nowych tsi jest już chyba pasek, ale VAG nieźle podpadł klientom za ten rozrząd sick.gifscrewy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem, że z tym rozrządem w TSI to brednie, a jednak posypał się rozrząd w golfiku Tyle dobrze,

> że za wszystko zapłaci Alianz

U mnie się sypnął 7 lat temu, też w golfie, silnik 1.6 16V.

Kilka zaworów trzeba było wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz ubezpieczenie od posypania się rozrządu w golfiku?

Jakoś nie potrafię tego pojąć - w ultra-nowoczesnym silniku rozrząd się sypie po kilkudziesięciu tys kilometrów a właściciele wykupują ubezpieczenie na tę okazję, żeby się jakoś zabezpieczyć przed chorymi kosztami naprawy. Masakra jakaś!

I pomyśleć, że niedawno zgrzeszyłem "myślą i mową" planując, że moim nowym dupowozem będzie Sharan z silnikiem 1.4TSI.... yikes.gifoslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś nie potrafię tego pojąć - w ultra-nowoczesnym silniku rozrząd się sypie po kilkudziesięciu

> tys kilometrów a właściciele wykupują ubezpieczenie na tę okazję, żeby się jakoś zabezpieczyć

> przed chorymi kosztami naprawy. Masakra jakaś!

> I pomyśleć, że niedawno zgrzeszyłem "myślą i mową" planując, że moim nowym dupowozem będzie Sharan

> z silnikiem 1.4TSI....

Ja nie potrafię pojąć, że ludzie dokupują dodatkową gwarancję, nie sprawdzają warunków "ubezpieczenia" o nzawie przedłużona gwarancja a potem lament, że nie zapłacono za naprawę bo nie spełnione wymogi ubezpieczyciela. To tak poza konkursem, ale jak ktoś ma takie ubezpieczenie to polecam poczytać warunki bo niekiedy są niezłe kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś nie potrafię tego pojąć - w ultra-nowoczesnym silniku rozrząd się sypie po kilkudziesięciu

> tys kilometrów a właściciele wykupują ubezpieczenie na tę okazję, żeby się jakoś zabezpieczyć

> przed chorymi kosztami naprawy. Masakra jakaś!

> I pomyśleć, że niedawno zgrzeszyłem "myślą i mową" planując, że moim nowym dupowozem będzie Sharan

> z silnikiem 1.4TSI....

A na datę postu popatrzył? zlosnik.gif

Raczej nie sądzę, że ludzie wykupują ubezpieczenie od kosztów napraw ze względu na rozrząd, a raczej generalnie po to , żeby mieć 5 lat spokoju- na wszelki wypadek. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie potrafię pojąć, że ludzie dokupują dodatkową gwarancję, nie sprawdzają warunków

> "ubezpieczenia" o nzawie przedłużona gwarancja a potem lament, że nie zapłacono za naprawę bo

> nie spełnione wymogi ubezpieczyciela. To tak poza konkursem, ale jak ktoś ma takie

> ubezpieczenie to polecam poczytać warunki bo niekiedy są niezłe kwiatki.

To chyba jest dosyć częsta przypadłość ludzi i nie dot. tylko warunków ubezpieczenia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.