Zawartość dodana przez gassper
-
3 tyg po wypadku
Ważne że jesteś z nami.Szkoda motonga,ale zdrowie ważniejsze.Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze....mam nadzieję
-
Chwalę się. Pierwsza jazda w tym sezonie. Pierwsza jazda nowym sprzetem.
Gratuluje pasji i ambicji,oraz wolnego czasu. Zdjęcie mile widziane :-)
-
Czemu nie nowa Astra V?
Ostatnia wersja Astry,mocno upodobniła się do aut Koreańskich/Japońskich,(ps.stylistycznie ) Nie będę odradzał,bo mi osobiście bardzo się podoba,zwłaszcza w wersji ST(kombi),i cena którą podałeś jest bardzo zachęcająca
-
[KzAK] Co kupić - wątek 2837476.1
Takie skośne.... http://otomoto.pl/oferta/hyundai-i40-2-0-177km-gwarancja-hyundai-do-2017nawigacjakamerakeyless28-tys-km-ID6yg0lW.html
-
Na co się tu zdecydować ... segment D laguna C5 a może ...
Jeżeli taki wybór to C5.Mam kolegę co jeździł Laguną i jak tylko ktoś go zapyta o Renault to wali prosto w Zostawił masę kasy i zdrowia dla 1.9 dCi i sprzedał z ulgą. Szukaj C5,polataj Pb,ON bierz co przypasuje i co w lepszym stanie
-
Zamroziło.
Niemanie diesla w taką pogodę ma swoje plusy dodatnie Też głównie pomykam yapońcem na szlachetnym paliwie jakim jest benzyna,diesla używa głównie
-
Zamroziło.
Nie twierdze,że coś-komuś-gdzieś ma się zapchać.Chcę tylko wskazać na różnice w zachowaniu paliw dostępnych na naszych stacjach. Niech każdy tankuje co chce i gdzie chce-nic mi do tego. Testowałem z ciekawości.Będąc w obwodzie kaliningradzkim,można na stacjach paliw zaobserwować paliwo wlane do słoików ustawionych przy dystrybutorach by klient widział co tankuje(teoretycznie-rzecz jasna) Miałem okazje to sobie taki teścik zrobiłem. Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie.
-
zasłanianie chłodnicy w zimie
Stosowałem ten patent ostatnio w Fiacie Punto.Na mieście można zagotować tak jak kolega Chris pisze,na trasie lepiej działało ogrzewanie.Zimy były nie co ostrzejsze niż obecna. Z tego co pamiętam to miałem zakrytą chłodnicę tylko częściowo tak ok 50%.
-
Zamroziło.
Wiem co masz na myśli z tym urządzeniem rozruchowym,ale to odpalanie wyglądało tak,że silnik po kilku próbach odpalał,pracował chwilkę i gasł.Ciężko było wprowadzić silnik na obroty.Problem był zarówno w Toyocie d4d,jak i w ciężarowym MAN'ie,i w 2 Renault Kangoo. Nie mam tu zamiaru nikogo przekonywać do zmiany stacji,bardziej chciałem pokazać,że podczas większych mrozów warto chlapnąć coś mocniejszego
-
Zamroziło.
Statoil Gold (premium) to praktycznie to samo paliwo co Lotos Dynamic,(z tego co pamiętam Lotos dostarcza część paliw dla Statoil,w tym zimowy ON premium)więc można go śmiało tankować.
-
Zamroziło.
Przepaść.Żałuję że Vervy z Orlenu nie mialem do testów[emoji12] Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
-
Zamroziło.
Z mojego doświadczenia,na zimę to tylko Lotos Dynamic,lub Statoil Gold.Nawet z tego względu,że nie pakują bio dodatku do paliw premium w okresie zimowym.Jeszcze się nie zawiodłem na paliwie z Lotosa.Firmowy samochód tankuję na Orlenie.Z benzyną nie ma żadnych problemów,ale jak musiałem tankować diesla to były kłopoty.Było tak, że po mroźnym weekendzie część samochodów na placu nie mogła odpalić bez urządzenia rozruchowego.Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
-
Jazda próbna po założeniu kwoty
Miałem to szczęście,że sprzedający nie stawiał żadnych warunków,jeżeli chodzi o zabezpieczenie na czas jazdy próbnej. Wiedział że jestem świeżo po kursie/egzaminie. Fakt że kwota nie wielka,ale jednak ryzyko uszkodzenia jest . Ja jestem za spisaniem oświadczenia i zdeponowaniu przynajmniej 50% kwoty motocykla na poczet ewentualnych szkód.
-
Zamroziło.
Subiektywny test podwórkowy ON.Obiekty:Shell Fuel Save letni+przejściowy(do ok -12stC)Orlen Ekodiesel zimowy(-18),oraz Lotos Dynamic(-32)Temperatury oszacowane na podstawie rozmowy z pracownikami stacji(bez wglądu w świadectwa jakości) Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
-
reklamacja akumulatora-Centra
na samo dno
-
P307 HDI - czy pada dwumasa?
Jak kupujący będzie wnikał to robisz korekte ceny i wszyscy będą szczęśliwi.Jak się nie dopatrzy jego strata. Ja nic bym nie kombinował.
-
Kilkadziesiąt km za polską granicą...
Grubo....He he
-
Pierwszy dalszy wyjazd za mną - wrażenia
Gratuluję wyprawy.Będziesz miał co wspominać zimą i za czym tęsknić. Ps.Kawał kobity z tej Austriaczki...
-
Zalegalizowałem się :)
Gratulacje Nie szalej za bardzo
-
Robi ktoś prawko aktualnie?
Gratulacje.Do zobaczenia na drodze
-
Znamy? Czyli ktokolwiek widział może cos wie?
> Do oglądaczy > znamy ten sprzęt bo mi sie podoba > jakiś tekst > Pozdr A co powiecie na temat kolektora wydechowego? Czy nie jest zbyt opalony jak na 3900km? Pytam jako laik,bo nie mam w tej materii dużego doświadczenia
-
Robi ktoś prawko aktualnie?
> Dziękuję. Pół nocy nie spałem po tym co opisałeś... Będzie dobrze,ja się za mocno nakręciłem na zdanie egzaminu,a zdałem dopiero gdy podszedłem do niego na chłodno,że tak się wyrażę. Wiedziałem,że umiem zdać ten egzamin,tylko nie sądziłem,że to takie stresujące i ten stres mnie mocno usztywniał(dla dociekliwych wyjaśnie,że nie chodzi o jazde ze wzwodem) Dodatkowo,dużo wnosi przejażdżka na placu WORD'u,zwłaszcza w zestawieniu z placem na Poziomej. Jest dużo miejsca,do rozpędzenia i wyhamowania,ale najważniejsze jest z mojego doświadczenia to,że na placu egzaminacyjnym ósemkę robisz w miejscu gdzie teren nie jest płaski. W jedną stronę masz lekko pod górkę,po nawrocie lekko z górki. Warto podjechać i przećwiczyć.
-
Robi ktoś prawko aktualnie?
> Dziękuję. Tak. Pozioma. A czemu aż 3x podchodziles? Ja jestem dobrej myśli co do tego piątku. Miałem problem z wolnym slalomem. O ile na motocyklu szkoleniowym nie było problemów,to na egzaminie mi nie poszło.Pisałem o tym jakiś czas temu: Archiwum
-
Robi ktoś prawko aktualnie?
> As jazdy Placyk na ul.Poziomej,czy już w innym miejscu mają? Ja robiłem kat"A" w zeszłym roku,było trochę problemów na placyku,ale finalnie udało mi się zaliczyć praktyczny za 3 razem. Powodzenia
-
Robi ktoś prawko aktualnie?
W jakim ośrodku masz kurs?