Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

gassper

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. gassper odpowiedział zolu na temat - Kącik Motocyklowy
    Ważne że jesteś z nami.Szkoda motonga,ale zdrowie ważniejsze.Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze....mam nadzieję
  2. Gratuluje pasji i ambicji,oraz wolnego czasu. Zdjęcie mile widziane :-)
  3. gassper odpowiedział zubu na temat - Motokącik
    Ostatnia wersja Astry,mocno upodobniła się do aut Koreańskich/Japońskich,(ps.stylistycznie ) Nie będę odradzał,bo mi osobiście bardzo się podoba,zwłaszcza w wersji ST(kombi),i cena którą podałeś jest bardzo zachęcająca
  4. Takie skośne.... http://otomoto.pl/oferta/hyundai-i40-2-0-177km-gwarancja-hyundai-do-2017nawigacjakamerakeyless28-tys-km-ID6yg0lW.html
  5. Jeżeli taki wybór to C5.Mam kolegę co jeździł Laguną i jak tylko ktoś go zapyta o Renault to wali prosto w Zostawił masę kasy i zdrowia dla 1.9 dCi i sprzedał z ulgą. Szukaj C5,polataj Pb,ON bierz co przypasuje i co w lepszym stanie
  6. gassper odpowiedział gassper na temat - Motokącik
    Niemanie diesla w taką pogodę ma swoje plusy dodatnie Też głównie pomykam yapońcem na szlachetnym paliwie jakim jest benzyna,diesla używa głównie
  7. gassper odpowiedział gassper na temat - Motokącik
    Nie twierdze,że coś-komuś-gdzieś ma się zapchać.Chcę tylko wskazać na różnice w zachowaniu paliw dostępnych na naszych stacjach. Niech każdy tankuje co chce i gdzie chce-nic mi do tego. Testowałem z ciekawości.Będąc w obwodzie kaliningradzkim,można na stacjach paliw zaobserwować paliwo wlane do słoików ustawionych przy dystrybutorach by klient widział co tankuje(teoretycznie-rzecz jasna) Miałem okazje to sobie taki teścik zrobiłem. Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie.
  8. Stosowałem ten patent ostatnio w Fiacie Punto.Na mieście można zagotować tak jak kolega Chris pisze,na trasie lepiej działało ogrzewanie.Zimy były nie co ostrzejsze niż obecna. Z tego co pamiętam to miałem zakrytą chłodnicę tylko częściowo tak ok 50%.
  9. gassper odpowiedział gassper na temat - Motokącik
    Wiem co masz na myśli z tym urządzeniem rozruchowym,ale to odpalanie wyglądało tak,że silnik po kilku próbach odpalał,pracował chwilkę i gasł.Ciężko było wprowadzić silnik na obroty.Problem był zarówno w Toyocie d4d,jak i w ciężarowym MAN'ie,i w 2 Renault Kangoo. Nie mam tu zamiaru nikogo przekonywać do zmiany stacji,bardziej chciałem pokazać,że podczas większych mrozów warto chlapnąć coś mocniejszego
  10. gassper odpowiedział gassper na temat - Motokącik
    Statoil Gold (premium) to praktycznie to samo paliwo co Lotos Dynamic,(z tego co pamiętam Lotos dostarcza część paliw dla Statoil,w tym zimowy ON premium)więc można go śmiało tankować.
  11. gassper odpowiedział gassper na temat - Motokącik
    Przepaść.Żałuję że Vervy z Orlenu nie mialem do testów[emoji12] Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
  12. gassper odpowiedział gassper na temat - Motokącik
    Z mojego doświadczenia,na zimę to tylko Lotos Dynamic,lub Statoil Gold.Nawet z tego względu,że nie pakują bio dodatku do paliw premium w okresie zimowym.Jeszcze się nie zawiodłem na paliwie z Lotosa.Firmowy samochód tankuję na Orlenie.Z benzyną nie ma żadnych problemów,ale jak musiałem tankować diesla to były kłopoty.Było tak, że po mroźnym weekendzie część samochodów na placu nie mogła odpalić bez urządzenia rozruchowego.Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
  13. Miałem to szczęście,że sprzedający nie stawiał żadnych warunków,jeżeli chodzi o zabezpieczenie na czas jazdy próbnej. Wiedział że jestem świeżo po kursie/egzaminie. Fakt że kwota nie wielka,ale jednak ryzyko uszkodzenia jest . Ja jestem za spisaniem oświadczenia i zdeponowaniu przynajmniej 50% kwoty motocykla na poczet ewentualnych szkód.
  14. gassper dodał temat w Motokącik
    Subiektywny test podwórkowy ON.Obiekty:Shell Fuel Save letni+przejściowy(do ok -12stC)Orlen Ekodiesel zimowy(-18),oraz Lotos Dynamic(-32)Temperatury oszacowane na podstawie rozmowy z pracownikami stacji(bez wglądu w świadectwa jakości) Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
  15. na samo dno

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.