Skocz do zawartości

Folia do przyciemniania szyb ze sklepu na L


tomeq77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobi się cieplej to zamierzam w moim kombi zaciemnić 3 tylne szyby, a jak wystarczy folii to jeszcze w tylnych drzwiach.

Zakupiłem takie cudo i "spróbuję dać radę".

Robił ktoś już tą folią za 25,99. Bo ja będę za 25,99. I przypominam: folia za 25,99 cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> robilem troche tansza jak wszystkie 4 wyszly mi super za pierwszym razem tak 5 tylna zrypalem i

> musialem dokupic, tak czy inaczej po probach na tylnej wkoncu mi sie udalo zrobic w dwoch

> czesciach

i jak wygląda to po roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Nowej Soli jest magik co okleił pół zachodniej Polski,

> jak zrobi się cieplej to uderzam do niego poza kolejnością

> różne (super jakościowo) folie do wyboru

Po co czekać, w tym aucie co mam teraz - ściemniałem przy minusowej temp. Wszystko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dluzej schnie, czekam juz 3miesiace...poczekam jeszcze te 2tyg

No chyba, że tak. Czy dłużej to nie wiem. Gość mi ściemniał w ciepłym garażu, auto potem chwile stało i wyjechałem na minus - 2 lata już i nic się z tym nie dzieje, jest tak jak ma być. Cenowo też całkiem atrakcyjnie wyszło. 450zł dałem za cały tył (combi) folia sunguard ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zrobi się cieplej to zamierzam w moim kombi zaciemnić 3 tylne szyby, a jak wystarczy folii to

> jeszcze w tylnych drzwiach.

> Zakupiłem takie cudo i "spróbuję dać radę".

> Robił ktoś już tą folią za 25,99. Bo ja będę za 25,99. I przypominam: folia za 25,99

A patrzyles, jak ciemna jest ta folia? Tez sie zastanawialem, ale to troche ekstremum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A patrzyles, jak ciemna jest ta folia? Tez sie zastanawialem, ale to troche ekstremum.

Na opakowaniu jest napisane, że współczynnik przepuszczalności = 2-6%, czyli jest na maxa czarna. IMO na sam tył w kombi może być. Jak będzie za ciemno to się zedrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> robilem troche tansza jak wszystkie 4 wyszly mi super za pierwszym razem tak 5 tylna zrypalem i

> musialem dokupic, tak czy inaczej po probach na tylnej wkoncu mi sie udalo zrobic w dwoch

> czesciach

a próbowałeś tą folię podgrzewać np. suszarką czy 'siłami natury' Ci wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Nowej Soli jest magik co okleił pół zachodniej Polski,

> jak zrobi się cieplej to uderzam do niego poza kolejnością

> różne (super jakościowo) folie do wyboru

Wiem, że jest. Oklejał moim kumplom. Na prawdę profi robota. Ale zanim wydam 250zł to wolę wydać 25zł i samemu trochę podłubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tą folią kleiłem 2 lata temu, folia wygląda jak nowo klejona nic nie odchodzi i jest czarna a

> nie badziewiasta fioletowa. Kupione 3 rolki po 10 zł na wyprzedaży. Kleiłem pierwszy raz w

> życiu i wyszło pięknie.

> 1

> 2

Musiałeś podgrzewać folię, żeby lepiej pasowała? Czym grzałeś?

Ty miałeś trochę łatwiej, bo wszystkie szyby masz raczej proste, czytaj 'mało wypukłe'. Moją tylną będę musiał z dwóch kawałków kleić chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musiałeś podgrzewać folię, żeby lepiej pasowała? Czym grzałeś?

> Ty miałeś trochę łatwiej, bo wszystkie szyby masz raczej proste, czytaj 'mało wypukłe'. Moją tylną

> będę musiał z dwóch kawałków kleić chyba.

Pamiętaj, że tylną grzejesz na zewnątrz aby dopasować kształt ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zrobi się cieplej to zamierzam w moim kombi zaciemnić 3 tylne szyby, a jak wystarczy folii to

> jeszcze w tylnych drzwiach.

> Zakupiłem takie cudo i "spróbuję dać radę".

> Robił ktoś już tą folią za 25,99. Bo ja będę za 25,99. I przypominam: folia za 25,99

POLECAM.

Kleiłem tą folą ze sklepu na L w zeszłym roku koledze T4 akwarium. Robiłem to 1 raz w życiu. Na wszelki wypadek kupiliśmy 2 opakowania. W tym roku jest chyba taka sama. W komplecie jest mała rakla i nożyk w kształcie autobusika grinser006.gif

Folia nie jest czarna ale ciemnofioletowa. Dziwnie oddaje kolory wewnątrz w dzień. W nocy jest ciemno jak w czarnej murzyńskiej ... chacie.

Ja nie do końca jestem zadowolony z efektu , ale kolega przeszczęśliwy, że już nikt mu do busa nie zagląda. Nie mogłem sobie poradzić z krzywiznami szyb, wyszły małe fałdki, a tylną w końcu pociąłem na pasy wzdłuż ścieżek ogrzewania. Przypominam, że robiłem to 1 raz samodzielnie, ale wcześniej asystowałem przy znajomym, co już kilka aut okleił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.