Skocz do zawartości

sprężyny pilnie pomocy Stilo 2,4


bziunia79

Rekomendowane odpowiedzi

> jakiej firmy są najlepsze??

najlepsze są oryginały. Nie wiem jak w 2.4 ale w 1.9 spręzyny lubią osiadać. Na Twoim miejscu wzialbym eibachy -30mm i po kłopocie grinser006.gif

> i czy warto kupić dobre używki??

używki mają to do siebie, że są używane old.gifgrinser006.gif skąd wiesz ile przejechały i co się z nimi działo? Skąd wiesz czy Ci nie pękną? i to w najmniej oczekiwanym momencie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepsze są oryginały. Nie wiem jak w 2.4 ale w 1.9 spręzyny lubią osiadać. Na Twoim miejscu

> wzialbym eibachy -30mm i po kłopocie

> używki mają to do siebie, że są używane skąd wiesz ile przejechały i co się z nimi działo? Skąd

> wiesz czy Ci nie pękną? i to w najmniej oczekiwanym momencie..

tak to u mnie wygląda..dziś wymieniałam koła na letnie i co zobaczyłam??pęknięta sprężynę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepsze są oryginały.

niby tak, nie siadają ale te pękają. I nie ma czegoś takiego jak sprężyny pozmianowe które nie pękają (mam na myśli jtd). Są jedynie sprężyny wzmocnione od wersji VAN. Jestem w podobnej sytuacji i kupuję monroe bo orginał mi już drugi raz pękł i wywalać 300pln x 2 na to by po dwóch zimach znów pękły to poroniony pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niby tak, nie siadają ale te pękają. I nie ma czegoś takiego jak sprężyny pozmianowe które nie

> pękają (mam na myśli jtd). Są jedynie sprężyny wzmocnione od wersji VAN. Jestem w podobnej

> sytuacji i kupuję monroe bo orginał mi już drugi raz pękł i wywalać 300pln x 2 na to by po

> dwóch zimach znów pękły to poroniony pomysł.

nie wiem, nie znam sie..mnie ten problem nie dotyczy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2.4 nie siadają sprężyny wiec możesz próbować z używkami ale ... umyte bez żadnej oznaki korozji (korozja = pęknięcie za jakiś czas)

Zapomnij o -30 i podobnych podpowiedziach (Abarth z założenia ma obniżane sprężyny) wszystko co wrzucisz z mniejszym prześwitem - będziesz jeździć tylko po autostradach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 2.4 nie siadają sprężyny wiec możesz próbować z używkami ale ... umyte bez żadnej oznaki korozji

> (korozja = pęknięcie za jakiś czas)

> Zapomnij o -30 i podobnych podpowiedziach (Abarth z założenia ma obniżane sprężyny) wszystko co

> wrzucisz z mniejszym prześwitem - będziesz jeździć tylko po autostradach.

Witaj dziś zakupiłam jakieś Kayaby jeśli nie przekręciłam nazwy..są odpowiednie do 2,4...i jutro zakładam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie pytanie..../pękła mi sprężyna w stilonie....czy jest różnica między sprężyną do stilona 2,4

> a do mniejszej pojemnośći????proszę o podpowiedż...bo szukam na allegro..oczywiście chodzi mi

> o przód

Dziś wymieniłem gumki i znalazłem kawałek sprężyny ... icon_rolleyes.gif

Stwierdzam, że Stilo trzeba kochać by nim jeździć facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.