Skocz do zawartości

prosba o wybór opon uzywanych pirelli/bridgestone


slon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Budżet okrojony 200 zł szukam kompletu z prywatnych rąk i znalazłem coś takiego :

- Pirelli Cinturato P4 bieznik ok 6 i 6,5 mm

pirelka.th.jpg

- Bridgestone B391 jedna z opon naprawiana była (wbity gwóźdź od spodu) - brak info na temat głebokości bieżnika opony od I właścicielki wiec trzeba się posiłkować zdjęciami

bridgesa.th.jpg

rozmiar oponek 165/70/R14 przeznaczenie skoda Fabia kombi 2006

Roczniki wszystkich opon połowa 2009 roku.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Słoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Budżet okrojony 200 zł szukam kompletu z prywatnych rąk i znalazłem coś takiego :

> - Pirelli Cinturato P4 bieznik ok 6 i 6,5 mm

> - Bridgestone B391 jedna z opon naprawiana była (wbity gwóźdź od spodu) - brak info na temat

> głebokości bieżnika opony od I właścicielki wiec trzeba się posiłkować zdjęciami

> rozmiar oponek 165/70/R14 przeznaczenie skoda Fabia kombi 2006

> Roczniki wszystkich opon połowa 2009 roku.

Komplet za 200zł? Dobra cena ok.gif Ja bym wzial te Pirelli, miałem kiedyś takie wlasnie P4, o ile dobrze pamiętam to przez jakies pol roku na nich jezdzilem i byłem bardzo zadowolony (tez kupiłem używane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Komplet za 200zł? Dobra cena Ja bym wzial te Pirelli, miałem kiedyś takie wlasnie P4, o ile dobrze

> pamiętam to przez jakies pol roku na nich jezdzilem i byłem bardzo zadowolony (tez kupiłem

> używane).

No właśnie też czytam dużo dobrych opinii na ich temat. Skłaniam się ku pirelkom.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie też czytam dużo dobrych opinii na ich temat. Skłaniam się ku pirelkom.

> Dzieki

Zalozylem te P4 po wyrzuceniu Firestonów o ile dobrze pamietam, to była duza roznica na plus smile.gif

A tych Bridgestonów nie znam, ale z tej firmy tez miałem kiedyś Turanze - bardzo dobra opona, ale Turanza to już inne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem te pirelki w Astrze F 1.6 - strzasznie śliskie na mokrym - niekiedy to musiałem 4. bieg wrzucać pod górkę bo na 3. potrafiło zerwać przyczepność jak dałem mu ostro w pi..de

OT człowiek wozi się autem z 06 i szuka opon za 200zeta no.gif

to ja do Corsy z '93 kupiłem kpl. za 300 (też używki) a do asteki z '94 za 500 (też używki).

Moim zdaniem przy takim budżecie/spojrzeniu na utrzymanie auta polecam jazdę na zimówkach aż do ich zarżnięcia i na przyszłą zimę kolejne zimowe używki no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja miałem te pirelki w Astrze F 1.6 - strzasznie śliskie na mokrym - niekiedy to musiałem 4. bieg

> wrzucać pod górkę bo na 3. potrafiło zerwać przyczepność jak dałem mu ostro w pi..de

> OT człowiek wozi się autem z 06 i szuka opon za 200zeta

> to ja do Corsy z '93 kupiłem kpl. za 300 (też używki) a do asteki z '94 za 500 (też używki).

> Moim zdaniem przy takim budżecie/spojrzeniu na utrzymanie auta polecam jazdę na zimówkach aż do ich

> zarżnięcia i na przyszłą zimę kolejne zimowe używki

to w 7 -letnich autach uzywki czesciej sie rozpadaja niz w 20-letnich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja miałem te pirelki w Astrze F 1.6 - strzasznie śliskie na mokrym - niekiedy to musiałem 4. bieg

> wrzucać pod górkę bo na 3. potrafiło zerwać przyczepność jak dałem mu ostro w pi..de

Może były stare rocznikowo, albo łyse? Albo za ostro dawales "mu w pi..de" zlosnik.gif

> OT człowiek wozi się autem z 06 i szuka opon za 200zeta

> to ja do Corsy z '93 kupiłem kpl. za 300 (też używki) a do asteki z '94 za 500 (też używki).

Ale co rocznik auta ma wspólnego z tym jakie części do niego wkładamy? Czy do nowszych rocznikow należy kupować wyłącznie nowe części, a do starszych już można używane? zlosnik.gif

> Moim zdaniem przy takim budżecie/spojrzeniu na utrzymanie auta polecam jazdę na zimówkach aż do ich

> zarżnięcia i na przyszłą zimę kolejne zimowe używki

To jest pewne rozwiązanie, nawet dość popularne ok.gif ale jeśli on ma szanse wyrwac dobre letnie opony za 200zł to na pewno będą lepsze niż zimówki latemok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może były stare rocznikowo,

nie wiem

> albo łyse?

nie

> Albo za ostro dawales "mu w pi..de"

napewno but.gif

> Ale co rocznik auta ma wspólnego z tym jakie części do niego wkładamy? Czy do nowszych rocznikow

> należy kupować wyłącznie nowe części, a do starszych już można używane?

niestety wiele osób na siłe chce mieć jak najnowsze auto kosztem jego utrzymania - czyli np. kupowanie jakiś używek opon

> To jest pewne rozwiązanie, nawet dość popularne ale jeśli on ma szanse wyrwac dobre letnie opony

> za 200zł to na pewno będą lepsze niż zimówki latem

napewno ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie rozumien Twojej wypowiedzi

co ma rocznik auta do uzywanych opon?

zakladajac uzywki do nowego auta ma sie wieksze prawdopodobienstwo wystrzalu niz w 20-letnim?

chyba ze automatycznie segregujesz majetnosc ludzi w/g rocznikow aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.