Skocz do zawartości

[F] blad 24, impulsator, zegary


wshk

Rekomendowane odpowiedzi

W moim cudzie techniki ni z tego ni z owego obroty biegu jałowego przemieściły się w zakres 250-500/min, do tego check. Wybłyskałem - błąd 24 - impulsator. Poczytałem. W wtyczce przy nogach pasażera cały czas 14v. Dzisiaj wydobyłem zegary, z nich prędkościomierz ale okazuje się ze GM podarowało mi tą gorszą wersję - bez rozbieralnego tyłu. Myślę sobie - pal sześć - rozetnę go ale nie dziś i wsadzam na powrót. No i zonk bo nie działa nic poza prędkościomierzem. A z kontrolek kierunkowskazy i długie światła. Po włączeniu zapłonu nie świeci się check, ciśnienie oleju, ładowanie ani hamulce. Za to po odpaleniu po jakimś czasie zapala się brak ładowania i świeci sobie cały czas...

Co ja źle zrobilem?

Jak kupie sobie zegary/prędkościomierz to czy mogę brać dowolny (z diesla np) byleby W=1111 się zgadzało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i zonk bo nie działa nic poza

> prędkościomierzem. A z kontrolek kierunkowskazy i długie światła. Po włączeniu zapłonu nie

> świeci się check, ciśnienie oleju, ładowanie ani hamulce. Za to po odpaleniu po jakimś czasie

> zapala się brak ładowania i świeci sobie cały czas...

> Co ja źle zrobilem?

Po dzisiejszych badaniach: Na pinie 2 wtyczki 16 pinowej tablicy względem masy mam zasadniczo 0,25V ale po dodaniu gazu do jakichś 2000obr pojawia się tam 14V. Co ciekawe po włączeniu zapłonu mam w gnieździe zapalniczki 12V, tyleż samo po uruchomieniu a po dodaniu gazu do 2000obr pojawia się 14V. Po odpuszczeniu zostaje 14V, tak samo na pinie 2 wtyczki.

Ki diabeł?

-------------------------------------------

Zgodnie z rada znaleziona gdzieś w internetach:bezpiecznik nr 7 górnym rzędzie. I kontrolki wróciły. Za to gdzieś uciekło podświetlenie zegarów ale jakoś to odcyfruje. Mam jeszcze tylko nadzieję, że impulsator sam się naprawił.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ile jest na akumulatorze?

Nawet nie mierzyłem. No ale to była wina bezpiecznika. A co do żarówek to w zegarach wszystkie się przepaliły... Jutro poszukam zegarów na szrotach, żeby zdobyć impulsator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.