Skocz do zawartości

Nissan Altima - płyn chłodniczy


KOZODOJ

Rekomendowane odpowiedzi

Auto wujka przywiezione z USA, silnik chyba 2.5 benzynowy, 2-3 lata. Zastanawia się jaki tam płyn chłodniczy wlać. wink.gif

Jakieś niespodzianki / specjalne zalecenia? (np. Ford pierwszą wymianę płynu przewiduje po 10 latach, co mnie mocno zadziwiło)

Wujo przez telefon prosił mnie o przetłumaczenie jakichś etykiet w szatańskim języku i kazałem mu się wstrzymać z nalewaniem czegokolwiek zanim na AK nie zapytam.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto wujka przywiezione z USA, silnik chyba 2.5 benzynowy, 2-3 lata. Zastanawia się jaki tam płyn

> chłodniczy wlać.

> Jakieś niespodzianki / specjalne zalecenia? (np. Ford pierwszą wymianę płynu przewiduje po 10

> latach, co mnie mocno zadziwiło)

> Wujo przez telefon prosił mnie o przetłumaczenie jakichś etykiet w szatańskim języku i kazałem mu

> się wstrzymać z nalewaniem czegokolwiek zanim na AK nie zapytam.

> Z góry dzięki za odpowiedź.

zwykły plyn, nissan ma oryginalnie ciemnozielony smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zwykły plyn, nissan ma oryginalnie ciemnozielony

A masz może gdzieś jakąś rozpiskę kiedy co zmieniać/kontrolować? Bo np. ASO nie bardzo lubi się tym autem zajmować - np. za jakieś dłubnięcie w skrzyni biegów chcieli krzyknąć ponad średnią krajową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeciez to maxima jest

Nie znam się. Ja tym autem może z godzinę jeździłem, pochwaliłem i tyle.

Możesz rozszerzyć o co chodzi z tym Maxima? Europejski model tak się nazywa?

Potrzebuję jakiejś rozpiski okresów i czynności przeglądowych, rodzajów płynów itp. W sumie to kto wie, gdyby to auto zachowało się w dobrym stanie to może za 2-3 lata bym je odkupił... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (np. Ford pierwszą wymianę płynu przewiduje po 10

> latach, co mnie mocno zadziwiło)

nie ma w tym nic dziwnego w sumie, płyny chłodnicze już jakiś czas temu maja bardzo długie okresy międzywymianowe wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A masz może gdzieś jakąś rozpiskę kiedy co zmieniać/kontrolować? Bo np. ASO nie bardzo lubi się tym

> autem zajmować - np. za jakieś dłubnięcie w skrzyni biegów chcieli krzyknąć ponad średnią

> krajową...

bo ludzie w aso sa zazwyczaj z łapanki, dla nich ta praca jest jak kazda inna - mogli by takze sprzedawac pietruszke na bazarze oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.