Skocz do zawartości

Zawieszenie w Croma - wahacze, sprężyny i końcówka drążka


Rekomendowane odpowiedzi

> 3 lata temu kupiłem te: jakiś tekst . Oczywiście "polecam" jedynie na zasadzie "mam i nie

> sprawiają problemu". No i fakt, że nadal są na rynku.

Sprawdzałem w necie, ale większość opinii było niepochlebnych. Sam nie wiem. Ogólnie nie uprzedzam się. Zresztą póki co, innych nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzałem w necie, ale większość opinii było niepochlebnych. Sam nie wiem. Ogólnie nie uprzedzam

> się. Zresztą póki co, innych nie znalazłem.

Zamowilem Monroe. Przynajmniej cos mi to mowi chociaz 2x drozej frown.gif Czy wymienialiscie tez od razu gumy sprezyn? Nie mam pojecia czy to nalezy wymienic przy wymianie sprezyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj niestety dopadł mnie charakterystyczny huk panic.gif pękającej sprężyny (tył) w mojej czarnulce.

Po wstępnym zapoznaniu się z rynkiem stwierdzam, że tylnych sprężyn do naszych autek jest jak na lekarstwo, a co do używanych nie jestem do końca przekonany i tu mam pytanie:

Czy ktoś z Was wie, czy sprężyny z vectry c pasują do cromy tak jak przód pasuje?

Wszelkie sugestie mile widziane smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powinno pasowac, bo to zawieszenie z Vectry.

No właśnie, ale to co dotychczas znalazłem to przody mają te same numery sprężyn, a tyły się różnią (co nawet widać na aukcjach, że opisy do przodów są wspólne, a tyły nie) stąd to pytanie, żeby mieć całkowitą pewność, a nie ma nikogo w pobliżu mnie , żeby w razie czego zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

W tym tygodniu z przodu wpadły nowe łożyska + poduszki kolumny MacPhersona oraz gumy stabilizatora które podejrzewałem o głuche popukiwanie. Na elementy gumowe z przodu, trafił silikon w sprayu, bo na poprzecznych nierównościach zawias trzeszczał jak stara kanapa. Efekt: błoga cisza 270751858-jezyk.gif

W przyszłym tygodniu wpadną gumy stabilizatora bo i te słychać, myśle że to będzie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tym tygodniu z przodu wpadły nowe łożyska + poduszki kolumny MacPhersona oraz gumy stabilizatora

> które podejrzewałem o głuche popukiwanie. Na elementy gumowe z przodu, trafił silikon w

> sprayu, bo na poprzecznych nierównościach zawias trzeszczał jak stara kanapa. Efekt: błoga

> cisza

> W przyszłym tygodniu wpadną gumy stabilizatora bo i te słychać, myśle że to będzie wszystko...

U mnie jak wpadły nowe poduszki z łożyskami kolumny MacPhersona to też nastała cisza natomiast gum stabilizatora nie wymieniałem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.