Skocz do zawartości

Żarówka H1


Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Przepaliła mi się żarówka świateł mijania H1 i zastanawiam się co wybrać. Może ktoś mógłby polecić

> jakieś konkretne, a i czy wymieniać pojedynczo czy obie od razu?

> Pozdrawiam

wybierz zarowke H1, bedzie pasowac:)

a szczerze to bierz co tansze:) swieci to swieci, a jak sie przepali to mniejszy zal stracic 9zl niz 30 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wybierz zarowke H1, bedzie pasowac:)

> a szczerze to bierz co tansze:) swieci to swieci, a jak sie przepali to mniejszy zal stracic 9zl

> niz 30

pasować będzie, ale różnice w świeceniu są znaczne. W Cromach macie chyba takie same reflektory jak ja w Bravo, czyli raczej kiepskie czyli świecące słabo. Testowałem już różne żarówki i różnice są spore. Oczywiście nie ma co się spodziewać, że nagle zamiast świeczek będzie jakość świecenia ksenonów, ale może być zauważalnie lepiej lub gorzej. Z mojego doświadczenia:

- fabrycznie w Bravo miałem żarówki Philips LongLife - świeciły beznadziejnie

- Philips Premium +30% - świeciły wyraźnie lepiej niż LL, cena przyzwoita

- Philips VisionPlus +50% - ścieciły trochę lepiej niż Premium, barwa światła trochę bardziej biała, ale drogie

- Bosch +50% - kicha, jakość świecenia porównywalna z Philips LongLife, zdecydowanie odradzam

- Teraz mam Osram Silverstar +50% - świecą nieźle, chyba porównywalnie z VisionPlus Philipsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pasować będzie, ale różnice w świeceniu są znaczne. W Cromach macie chyba takie same reflektory jak

> ja w Bravo, czyli raczej kiepskie czyli świecące słabo. Testowałem już różne żarówki i różnice

> są spore. Oczywiście nie ma co się spodziewać, że nagle zamiast świeczek będzie jakość

> świecenia ksenonów, ale może być zauważalnie lepiej lub gorzej. Z mojego doświadczenia:

> - fabrycznie w Bravo miałem żarówki Philips LongLife - świeciły beznadziejnie

> - Philips Premium +30% - świeciły wyraźnie lepiej niż LL, cena przyzwoita

> - Philips VisionPlus +50% - ścieciły trochę lepiej niż Premium, barwa światła trochę bardziej

> biała, ale drogie

> - Bosch +50% - kicha, jakość świecenia porównywalna z Philips LongLife, zdecydowanie odradzam

> - Teraz mam Osram Silverstar +50% - świecą nieźle, chyba porównywalnie z VisionPlus Philipsa

Raz mialem te +ilestam, pol roku i po nich, padly jedne po drugich wiec kupuje po 9 zl jakies tam i swieco wystarczajaco dobrze, ja po zmroku malo kiedy gdzies daleko jade.

Wole lapmy umyc niz w zarowki pakowac $ smile.gif)

W cromie przez niecaly rok, padly dwie zarowki i 2 pozycyjne (przod oczywiscie wszystkie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w Bravo się prawie nie przepalają. Poprzednie wymieniłem po dwóch latach, jeszcze działające. Ostatnio po kilku miesiącach, bo jedna przestała świecić, a okazało się tylko tylko , że masa spadła.

Ja nie widzę problemu żeby zainwestować dodatkowe 30pln raz na dwa lata we własne bezpieczeństwo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mnie w Bravo się prawie nie przepalają. Poprzednie wymieniłem po dwóch latach, jeszcze działające.

> Ostatnio po kilku miesiącach, bo jedna przestała świecić, a okazało się tylko tylko , że masa

> spadła.

> Ja nie widzę problemu żeby zainwestować dodatkowe 30pln raz na dwa lata we własne bezpieczeństwo

Tak, to nie jest problem, tylko czy zasieg rzeczywisty tych + iles tam jest realny czy to taki efekt PLACEBO.

Majac jakies Thungsram jakos w szal nie wpadlem od ich swiecenia ponadto zarowki te daja wyzsza temp swiecenia co spowodowalo, ze mialem kostke przypalona, wiec odpuscilem temat w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, to nie jest problem, tylko czy zasieg rzeczywisty tych + iles tam jest realny czy to taki

> efekt PLACEBO.

> Majac jakies Thungsram jakos w szal nie wpadlem od ich swiecenia ponadto zarowki te daja wyzsza

> temp swiecenia co spowodowalo, ze mialem kostke przypalona, wiec odpuscilem temat w moim

> przypadku.

Ja już z zakupu Philipsów i Osramów wyrosłem. Drogie i niestety zbyt szybko kończą swój żywot. Od pewnego czasu używałem w Seacie Tungsram +90% i te żarówki naprawde świeciły (nocą po deszczu nie bałem się wyjeżdżać na droge). Bratu do Fiata Brava je poleciłem i w porównaniu ze zwykłymi Philipsami które tam siedziały (a lampy są tragiczne) róznica zdecydowanie na plus Tungsramów. Koledze również poleciłem do A3 do lamp chińskiej produkcji, ale zakupił +120%. Narazie zadowolony, ciekaw jestem jak długo poświecą. A nie kosztują majątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, to nie jest problem, tylko czy zasieg rzeczywisty tych + iles tam jest realny czy to taki

> efekt PLACEBO.

Na pewno jest lepszy , a nie aż tak jak podają w opisie wink.gif

> Majac jakies Thungsram jakos w szal nie wpadlem od ich swiecenia ponadto zarowki te daja wyzsza

> temp swiecenia co spowodowalo, ze mialem kostke przypalona, wiec odpuscilem temat w moim

> przypadku.

Zarówno w Bravie przez wiele lat jak i w Stilo używam żarówek Tungsram + ileś tam i żadnych problemów nie miałem , u ciebie raczej był kiepski styk na wtyczce , a wtedy tak się dzieje nawet przy zwykłych żarówkach ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Przepaliła mi się żarówka świateł mijania H1 ....

czyli masz po FL soczewkowe...?

w zwykłych do mijania były H7... i te świecą zdecydowanie lepiej - same reflektory mają duże lustra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli masz po FL soczewkowe...?

> w zwykłych do mijania były H7... i te świecą zdecydowanie lepiej - same reflektory mają duże

> lustra...

I bdb swieca swiatla w Cromach przed FL, po FL juz tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Przepaliła mi się żarówka świateł mijania H1 i zastanawiam się co wybrać. Może ktoś mógłby polecić

> jakieś konkretne, a i czy wymieniać pojedynczo czy obie od razu?

> Pozdrawiam

Ja używam Osram night breaker +90% od lat...

Nie sa wieczne ale piknie świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.