Skocz do zawartości

Croma do oceny


czechu

Rekomendowane odpowiedzi

> Kierownica przerobiona

i 3 kluczyki w ori byly??? <szok>

na oko niezla, co prawda klima manual ale wysposazenie z EMOTION

strasznie italniance swobode dawaliw wyposazeniu

Cena dziwnie niska jak za ten rok i jeszcze bez wkladu, zarejestrowana i nowe opony za pare zl, hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena dziwnie niska jak za ten rok i jeszcze bez wkladu, zarejestrowana i nowe opony za pare zl,

> hmmm

Chciałbyś kupić auto segmentu D z manualną klimą? To pewnie jakaś uboga wersja biznes dla przedstawiciela handlowego i przebieg należy zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli mogę poprosić o kilka słów na temat auta z linka, cena chyba trochę za niska mi się wydaje

> ale auto mi się podoba

> croma strzałkowo

Kierownica obszywana, wersja Busines jak pisze ABM, mam b. podobna ale z climatronikiem. Halogeny dołożyłem niewielkim kosztem, roletki podobnie. Wiecej wlasciwie nie potrzebowałem. Silnik najmniej problemowy. Jeśli przebieg zbliżony do oryginału i nie przeszkadza ci manual klima to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli mogę poprosić o kilka słów na temat auta z linka, cena chyba trochę za niska mi się wydaje

> ale auto mi się podoba

> croma strzałkowo

Bierz panie VIN od goscia, wal do ASO, mily usmiech, udaj sierotke marysie co ostatni grosz na auto wyluska i juz dowiesz sie.

Srednioroczny przebieg mozna wyliczyc, bo 2-3 lata gwarancji czesto te auta mialy.

Chyba, ze gosc w PL kupil 3 latka z nalotem 110 tys i sam zrobil przez dwa niewiele, tez mozliwe.

Miernik lakieru dla komfortu i fruuu.

Silnik taki mam i ja, przyznam, ze jedzie toto milo calkiem.

Mam 156 tys i...rosnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że z manualną klimą, to dla mnie akurat zaleta, felgi stalowe to też dla mnie zaleta na te nasze dziadowskie drogi, im mniej elektroniki i gadżetów śmiechu wartych tym lepiej (czujnik deszczu, zapalanie świateł o zmierzchu ...)

jedynie wychodzi na to że auto jest po lifcie i po drugim lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem, oglądałem, nie jest zła, ale te wyposażenie kiepskie, i przebieg raczej nie ten.

a jakie masz zastrzeżenia do tego pojazdu skoro już je oglądałeś ? napisz tez jak możesz co w wyposażeniu takie auto może / powinno jeszcze posiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oczywiście że z manualną klimą, to dla mnie akurat zaleta, felgi stalowe to też dla mnie zaleta na

> te nasze dziadowskie drogi, im mniej elektroniki i gadżetów śmiechu wartych tym lepiej

Toz Ty idealny klient dla Daci LOGAN smile.gif)

prosta buda, halas jak w czolgu i ...niajaka w dodatku....aaa i stalowki.

mam 17" w cromce, i naprawde chetnie wlozylbym 18" i nie upatruje w drogach klopotu a w uzytkownikach glownie.

Jazda z glowa nigdy felg alu mi nie pogiela.

Wg mnie auto musi miec ladne kolo i basta:)

Auto bez kola to jak baba w kapciach:) niby cieszy z ejest ale emocje zadne:) to moja ocena hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Odcień prawej przedniej strony auta diametralnie inny niż reszty samochodu.

> 2. Za cenę 24 500 PLN do negocjacji zdrowej Krowy po facelifcie nie kupi.

Przeciez pisze sprzedajacy ze BEZWYPADKOWA smile.gif))

A ze za 24500 jeszcze dal nowe opony (1200-2500zl) kto bogatemu zabroni smile.gif

Aaaa i pewnie z CO jest, hoho okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> logan nie. ale duster tak

> wystarczy klima, radio, 6 poduszek a do reszty można przywyknąć - przynajmniej nie ma się co zepsuć

DUSTER???

Widziales toto wsrodku?

To LOGAN w innym opakowaniu.

Wolalbym 3-4letniego QASHQAIA czy jak to sie pisze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.