Skocz do zawartości

Sprzęgło czy linka?


Adaźko

Rekomendowane odpowiedzi

> Przy wciskaniu sprzęgła przed uruchomieniem silnika słychać "cyknięcie", a pod pedałem czuć (przez

> moment "cyknięcia") opór, który przeskakuje.

> Kończy się sprzęgło czy może linka?

linka gdyz ma samoregulacje, ale zmartwie Cie bo naogol padaja wlasnie jak sie sprzeglo konczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> linka gdyz ma samoregulacje, ale zmartwie Cie bo naogol padaja wlasnie jak sie sprzeglo konczy...

Otóż nie każda XP ma linkę z samoreg. Myślałem, że tak jest i jak mi pękła to takową kupiłem. A mechanik do mnie dzwoni, że nie pasuje bo u mnie akurat była bez samoreg. Musiał sam kupić właściwą a ja tą z samoreg. zwróciłem do sklepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety mylisz sie, wszystkie XP, generalnie wszystkie auta z koncernu PSA maja samoregulacje w

> standardzie, to ze ktos wymienil na zwykla to juz inna kwestia...

Lubię jak ktoś się nie zna i wypisuje głupoty, po to tylko aby podbić licznik postów...

a) Linka z samoregulatorem NIE PASOWAŁA do mojej byłej XP. Dopiero kupiona przez mechanika linka BEZ samoregulatora PASOWAŁA.

b) W załączniku przedstawiam obrazek ze strony service.citroen.com, po wpisaniu nr VIN mojej byłej XP. Widok przedstawia sterowanie sprzęgłem. Pokaż mi na tym rysunku samoregulator...

post-7888-14352520720632_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie gdy ktos teoretyzuje. 2150AS to linka z samoregulacja, to ze nie pasowala to moze czas zmienic mechanika, skoro nie potrafi zamontowac samoregulacji...

co ma rysunek "pogladowy" do tego jak jest faktycznie w aucie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tez lubie gdy ktos teoretyzuje. 2150AS to linka z samoregulacja, to ze nie pasowala to moze czas

> zmienic mechanika, skoro nie potrafi zamontowac samoregulacji...

> co ma rysunek "pogladowy" do tego jak jest faktycznie w aucie??

2150AS to linka bez samoregulacji.

Sam zmień mechanika. Mój jest bardzo dobry, zresztą polecony z AK.

Na forum cytrynki było parę przypadków XP z linkami bez samoregulatorów.

Żegnam pana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facepalm%5B1%5D.gif

Wiec tak, nie mam zamiaru kontynuowac rozmowy z Toba, powtarzam Ci ze auta osobowe koncerny PSA ze sprzeglem sterowanym linka maja w orginale linki z samoregulacją, dla przykladu prosze link: klik i patrz, o dziwo kazdy z producentow, ATE, TRW, Lecoy, Cofle, robi linki z samoregulacja i uwierz nie jest to ich widzimisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.