Skocz do zawartości

przekaźnik made in Taiwan


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

> padl mi przekaznik od gniazda zapalniczki,

Dostęp do gniazda przekaźnika jest? Jeśli tak, to możesz wyłupać z niego kabelki i przełożyć do nowego, normalnego gniazda normalnego przekaźnika grinser006.gif albo też tuż przy gnieździe obciąć przewody, oprawić nowymi konektorami żeńskimi "z łapką" (zaznaczone na foto, niektóre tego nie mają; żeby się konektor nie wysuwał z gniazda przy wkładaniu oink.gifoink.gif przekaźnika), użyć normalnego przekaźnika i gotowe.

Jest jeszcze inna możliwość: same konektory zakładasz bezpośrednio na nóżki przekaźnika, bez gniazda.

Jest jeszcze inna możliwość: zostawiasz obecne nienormalne gniazdo, jak jest, tylko dorabiasz 4 przewody zakończone z jednej strony męskimi, a z drugiej żeńskimi konektorami, taki rodzaj przedłużacza oink.gifadaptera i tym łączysz nowy przekaźnik z istniejącą instalacją.

286986467-konektor_zenski_6%2C3mm_3_1.jpg

post-109606-14352520712809_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i chyba skonczy sie nowym gniazdem

Pogwizdało Cię?

Skontaktuj się z Bluczkiem. Myślę, że Ci pomoże.

ps. No chyba, że masz coś tam w gnieździe upalone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pogwizdało Cię?

> Skontaktuj się z Bluczkiem. Myślę, że Ci pomoże.

> ps. No chyba, że masz coś tam w gnieździe upalone?

gniazdo jest ok, ale komplet przekaznik + gniazdo to jakies 15 zł wiec nie majatek. Moto dostalo tone wody to sie rozsypal ......

a kto to jest Bluczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gniazdo jest ok, ale komplet przekaznik + gniazdo to jakies 15 zł wiec nie majatek. Moto dostalo

> tone wody to sie rozsypal ......

A to jak taka cena, to faktycznie nie ma co kombinować.

> a kto to jest Bluczek?

A jest tutaj taki jeden wink.gif Tyż "trampkarz" wink.gif

Sympatyczna jednostka, zna się na elektronice i fajnie naprawia laptopy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> padl mi przekaznik od gniazda zapalniczki, oznacznie ST-01040, 12V 30A, nie wie ktos gdzie to mozna

> kupic? znalalzlem sporo przekaznikow ale maja inny uklad pinow, w tym sa 4 w ukladzie:

> -- --

> -- --

Wg googla to zamiennik do Misia_z_buszu

http://allegro.pl/przekaznik-mitsubishi-mr538851-omron-i3269433053.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.