Skocz do zawartości

A PEPCIO


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

> Dziękuję , dziękuję nie lubią mnie tu za szczerość więc więcej życzeń pewnie nie budiet, ale i

> tak Twoje są najważniejsze

Wlasnie twoja szczerosc jest ok, bo piszesz jak jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i niech mu kapelusz za często w tej Szkodzie nie spada.

Nie bojaj, w Skodzie nie trzęsie tak jak w Cromie grinser006.gif nie spada, tylko w gumofilcach ciężko w pedały trafić przydało by się DSG biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Narażasz się na wyklęcie i czary Vu Du, jak nic zaczną na zlotach palić nasze kukły i przeklinać w

> mało znanych językach

Ale prawda, mimo wszystko np Audi jest warte swoich pieniedzy, kolega ma 8 letnia A6 i tam nie uslyszysz trzeszczenia plastiku, a u mnie w Hoplu co jakis czas gdzie slychac, w Cromie tez tak bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale prawda, mimo wszystko np Audi jest warte swoich pieniedzy, kolega ma 8 letnia A6 i tam nie

> uslyszysz trzeszczenia plastiku, a u mnie w Hoplu co jakis czas gdzie slychac, w Cromie tez

> tak bylo.

Prawda to oczywiście bardzo względne pojęcie, nie mniej zawsze zachęcam do dyskusji i wyrażania opinii, a że to często kończy się jak kończy cóż robić.

Opel jak Opel, może i nie cud techniki, ale samochody dobre i wytrzymałe, a Insignia to moje małe marzenie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawda to oczywiście bardzo względne pojęcie, nie mniej zawsze zachęcam do dyskusji i wyrażania

> opinii, a że to często kończy się jak kończy cóż robić.

> Opel jak Opel, może i nie cud techniki, ale samochody dobre i wytrzymałe, a Insignia to moje małe

> marzenie

Jesli co rok chcesz polerowac lakier z rysek to smialo kupuj, jak nie to odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepszego skodziarzu

Znowu zazdrościsz ? Myślałem, że już Ci przeszło, ale jednak te Cidroki zawistne są .....

Ps. od lipca będziemy sąsiadami, wracam na Cidry grinser006.gif , ale Cromy nie będę Ci zazdrościł obiecuje 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znowu zazdrościsz ? Myślałem, że już Ci przeszło, ale jednak te Cidroki zawistne są .....

> Ps. od lipca będziemy sąsiadami, wracam na Cidry , ale Cromy nie będę Ci zazdrościł obiecuje

ciul to ja wracam do Zabrza, to "miasto jest za małe dla nas dwóch" biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Skodzie to samo, lakier miękki jak dziadka kalesony i rysek pełno, nie to co w Fiacie , ech....

Ale sie smiej,Croma miala zwykly pastelowy lakier i tam rysek nie bylo az tak duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie bojaj, ja za torami będę, a moja słaba Skoda nie podjedzie pod Twoją górkę

chociaz tyle, nie bede cie musiał oglądać. Chyba że na targu biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.