Skocz do zawartości

Przyciemniane szyb - PlastiDip Smoke


gonziak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy któryś z Kolegów bawił się w przyciemnienie szyb tym specyfikiem. Wiem że działa bardzo fajnie jako alternatywa dla malowania auta/felg lub przyciemniania lamp, ale jak się to ma do szyb ?? Jak w temacie wytrzymałości ?? Widoczności od środka ??

Ktoś ma jakieś doświadczenie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie wytrzymałości ?? Widoczności od środka ??

> Ktoś ma jakieś doświadczenie

Nie mam doświadczeń, ale od czego youtube i google?

PlastiDipem tego nie zrobisz, bo to guma i będziesz miał mgiełkę. Były kiedyś środki do przyciemniania szyb, ale to tak ze 20 lat temu, ale chyba już nie do kupienia.

Sprajem nie uzyskasz jednolitej powłoki na dużej powierzchni - będziesz miał chmurki i maźki.

Tylko folia. Zreszta sam myślę, czym tu okleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam doświadczeń, ale od czego youtube i google?

Myślisz że nie szukałem wpysk.gif

> PlastiDipem tego nie zrobisz, bo to guma i będziesz miał mgiełkę.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania 033102bebe_1_prv.gif PlastiDip Smoke a PlastiDip to według wujka google całkowicie inny produkt. Pierwszy do przyciemniania drugi do malowania.

>Były kiedys sśrodki do

> przyciemniania szyb, ale to tak ze 20 lat temu, ale hyba już nie do kupienia.

j.w.

> Sprajem nie uzyskasz jednolitej powłoki na dużej powierzchni - będziesz miał chmurki i maźki.

Dlatego właśnie jestem ciekawy efektu PlastiDip Smoke. Nie ukrywam że trochę szkoda mi 200 zł na testy. Miałem nadzieję że ktoś wypróbował i może podzielić się spostrzeżeniami.

> Tylko folia. Zreszta sam myślę, czym tu okleić.

Ja chciałem oddać do zakładu, ale boje się o plastiki bo każdy wie jacy to fachowcy teraz są. Dlatego pomyślałem o takiej alternatywie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> testy. Miałem nadzieję że ktoś wypróbował i może podzielić się spostrzeżeniami.

> Ja chciałem oddać do zakładu, ale boje się o plastiki bo każdy wie jacy to fachowcy teraz są.

> Dlatego pomyślałem o takiej alternatywie

Ja jestem ciekaw z innego względu, w civicu jest element, którego nie da się przyciemnić folią bo jest z tworzywa, więc takie malunki mają szansę załatwić temat, a na pozostałe szyby folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja chciałem oddać do zakładu, ale boje się o plastiki bo każdy wie jacy to fachowcy teraz są.

> Dlatego pomyślałem o takiej alternatywie

A w jakim znaczeniu boisz się o plastiki. Przyciemniałem dwa auta i nie widziałem zagrożenia dla plastików, gość od szyb nawet ich nie dotykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam gdzie pytałem wyciągają szyby

Tam gdzie robiłem nie dotykają szyb i platików. Zerknij na www.tinter.pl Oni robią również u Klienta w domu, mają też zlecenia na śląsku u dealerów, więc może przy okazji mogą podjechać do Ciebie (są z Legnicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.