Skocz do zawartości

Problem ze spryskiwaczem


chojnik

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż tył działa zawsze i wszedzie, przód ostatnio ma problem. Po kilku minutach jazdy zazwyczaj zaczynał działać, dzisiaj w ogóle.

Zazwyczaj jak już zaczyna działać to już bez problemu aż do zgaszenia silnika. Problem powraca następnego dnia.

Doczytałem ,że jest jedna pompka więc skoro tył działa to raczej się nie zepsuła.

Płyn zawsze wymieniany na czas na zimowy, właściwie to przed czasem bo jak tylko pojawia się na stacjach.

Jak rozwiązać ten problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Otóż tył działa zawsze i wszedzie, przód ostatnio ma problem. Po kilku minutach jazdy zazwyczaj

> zaczynał działać, dzisiaj w ogóle.

> Zazwyczaj jak już zaczyna działać to już bez problemu aż do zgaszenia silnika. Problem powraca

> następnego dnia.

> Doczytałem ,że jest jedna pompka więc skoro tył działa to raczej się nie zepsuła.

> Płyn zawsze wymieniany na czas na zimowy, właściwie to przed czasem bo jak tylko pojawia się na

> stacjach.

> Jak rozwiązać ten problem ?

dokladam sie do pytania bo zona w cc ma to samo identyczna sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były 2 wersje zbiorniczek z 2 pompkami i z jedną.

Jak masz 2 to przednia może nie domagać, mały koszt takiej nowej,

a jak masz 1 to proponuje igłą po przepychać same "dysze" sprysków na masce albo sprawdź czy zaworki zwrotne na wężykach nie sikają ! Bo one też lubią się rozdupczyć i też mały koszt jest takich nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem to dzisiaj i okazało się ,że mam wersję na dwie pompki. Początkowo myślałem ,że styki zaśniedziałe ale ostatecznie okazało się ,że pompka "na przód" się zepsuła. Ponieważ u mnie na miejscu nikt nie miał takiej pompki, tymczasowo zamieniłem pompkę tylnią z przednią.

Widzę ,że na allegro nie ma najmniejszych problemów z ich dostępnością - cena +- 20zł.

Pozdrawiam i dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozebrałem to dzisiaj i okazało się ,że mam wersję na dwie pompki. Początkowo myślałem ,że styki

> zaśniedziałe ale ostatecznie okazało się ,że pompka "na przód" się zepsuła. Ponieważ u mnie na

> miejscu nikt nie miał takiej pompki, tymczasowo zamieniłem pompkę tylnią z przednią.

> Widzę ,że na allegro nie ma najmniejszych problemów z ich dostępnością - cena +- 20zł.

> Pozdrawiam i dzięki za porady.

ja tez mialem dwie pompki zepsute, okazalo sie ze wystarczylo je rozebrac i wyczyscic w srodku. Dzialaja do dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.