Skocz do zawartości

Duży Fiat - jaki to kolor lakieru ?


Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej ulicy stoi ładniutki Duży Fiat.

287053443-IMG-20130716-00411.jpg

287053443-IMG-20130716-00412.jpg

287053443-IMG-20130716-00413.jpg

Zastanawia mnie jaki to kolor lakieru.

Na tej stronie mamy wszystkie kolory stosowane na 125p:

http://fiat125p.pl/kolo.html

IMO jest to albo L614, L61, L84, L55 lub F200

Zastanawiam się jaki jest rocznik tego Fiata - to mogłoby naprowadzić na kolor.

Brak przetłoczenia po zamku tylnej klapy - zniknęło ono w pierwszym kwartale 1982.

Ale z kolei na błotnikach są kierunki z Poloneza, które pojawiły się w kwietniu 1983.

Na progach są listwy, które były do końca 1980 roku.

Wywietrzniku z słupku C są srebrne - takie były do marca 1980.

Oczywiście może to być jakaś hybryda...

No i najważniejsze - kolor wydaje się dość podobny do koloru na moim Leopoldzie - niestety auto stoi ze zdjętą klawiaturą bo po prostu podjechałbym nim obok i pstryknął porównawczą fotkę.

Niestety nie znam koloru mojego lakieru (moje auto ma status składaka i nie ma tabliczki w komorze silnika) niewiem.gif

Zastanawia mnie czy jak przejadę mojego Leopolda Fareclą to uzyskam taki intensywny kolor (o ile to ten sam)

287053443-P6270104.JPG

post-14422-14352521062074_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na mojej ulicy stoi ładniutki Duży Fiat.

> Zastanawia mnie jaki to kolor lakieru.

Jak nie masz zwalonego balansu w aparacie, to dla mnie na bank morelowy L-61. Chromowane ramki kierunków z przodu zniknęły chyba jeszcze wcześniej grinser006.gif. I nie było dolnej listwy na progach razem z kierunkami z Poloneza, czyli jakiś "ulep" zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nie masz zwalonego balansu w aparacie,

To telefon, ale kolor dość realnie wyszedł ok.gif

> to dla mnie na bank morelowy L-61. Chromowane ramki

> kierunków z przodu zniknęły chyba jeszcze wcześniej . I nie było dolnej listwy na progach

> razem z kierunkami z Poloneza, czyli jakiś "ulep" .

Sugerowałbym się przetłoczeniem po zamku na tylnej klapie - tego elementu praktycznie się nie wymienia, więc on będzie wskazywał na rocznik 09.1978-03.1982

Z kolei obecność listew zawęża kryteria do końca 1980, a srebrne wywietrzniki kierunki do kwietnia 1980.

Boczne kierunki pomijam, bo może ktoś wymieniał błotniki (ciężko trafić bez otworów).

Czyli auto na 99% jest z rocznika 1978-1980, więc w zasadzie może to być tylko L61.

A jak sądzisz - czy mój Leopold (składak 1986) to L84 ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To telefon, ale kolor dość realnie wyszedł

> Sugerowałbym się przetłoczeniem po zamku na tylnej klapie - tego elementu praktycznie się nie

> wymienia, więc on będzie wskazywał na rocznik 09.1978-03.1982

> Z kolei obecność listew zawęża kryteria do końca 1980, a srebrne wywietrzniki kierunki do kwietnia

> 1980.

> Boczne kierunki pomijam, bo może ktoś wymieniał błotniki (ciężko trafić bez otworów).

> Czyli auto na 99% jest z rocznika 1978-1980, więc w zasadzie może to być tylko L61.

> A jak sądzisz - czy mój Leopold (składak 1986) to L84 ?

jak nam ukradli fiata to jak go odzyskalimsy to jedyna rzecza wymieniona była tylna klapa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.