Skocz do zawartości

Akumulator w 1.9


Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany ostatnim wątkiem zacząłem się zastanawiać, czy fabrycznej pojemności aku 62Ah nie będzie mi sprawiało problemów przy eksploatacji w większości miejskiej zimą? (Powiedzmy 2-3 razy w tygodniu po 2x10km, w weekend dłuższy wyjazd rzędu 2x50km). Aha - auto czasem potrafi stać nieruszane z 2 tygodnie (nieogrzewany garaż). Z prądożernych odbiorników mam audio z subem (fabryczne) i PTC. Z obu planuję korzystać. Póki co aku jest ponoć dość świeże (mniej niż rok) i działa dobrze, ale wolałbym wiedzieć zawczasu o potencjalnych problemach 270751858-jezyk.gif Może warto byłoby to aku puścić "do ludzi", a kupić coś większego? Czy może po prostu tworzę sztuczne problemy i mam się nie przejmować? biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na duzym aku duzo lepiej mj "gada"

> do tego ptc pracuje stabilniej - centralka tak nie miesza trybami grzania z racji na obciazenie

> pradowe

> watek o duzym aku

> klik

o, dziękuję za wątek... Nie podoba mi się to podcinanie różnych elementów, no ale nic. Aha - a o co dokładnie chodzi z tymi klemami? Stare mogą zostać, czy jest niewskazane?

Sprawa do przemyślenia, jak pchnę mojego to chyba zmienię na coś większego ok.gif

Co będę musiał zrobić po odłączeniu aku? W sensie poza programowaniem stacji w radiu i szyb(?)

I jeszcze jedno... W Bravo jest prawy plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o, dziękuję za wątek... Nie podoba mi się to podcinanie różnych elementów, no ale nic.

to zostan przy serii skoro Ci sie nie podoba

>Aha - a o co

> dokładnie chodzi z tymi klemami? Stare mogą zostać, czy jest niewskazane?

musisz je sciasnic zeby zostawic fabryczne, kup sobie klemy mta, kosztuja grosze a ta firma robi je dla fiata jako oe

> Sprawa do przemyślenia, jak pchnę mojego to chyba zmienię na coś większego

> Co będę musiał zrobić po odłączeniu aku? W sensie poza programowaniem stacji w radiu i szyb(?)

tyle zlosnik.gif

> I jeszcze jedno... W Bravo jest prawy plus?

ta. standardowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to zostan przy serii skoro Ci sie nie podoba

mimo wszystko jestem skłonny coś niecoś poprawić serię 270751858-jezyk.gif

> musisz je sciasnic zeby zostawic fabryczne, kup sobie klemy mta, kosztuja grosze a ta firma robi je

> dla fiata jako oe

ok.gif

> tyle

> ta. standardowy

dziękuję smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.