Skocz do zawartości

V70 - wymiary bagażnika


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Powszechnie wiadomo, że producenci podają pojemność bagażnika ni z gruchy, ni z pietruchy (np. ze schowkami na trójkąt), więc proszę Was, by ktoś mi zmierzył i podał wymiary, jak na zdjęciu:

sTA7k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powszechnie wiadomo, że producenci podają pojemność bagażnika ni z gruchy, ni z pietruchy (np. ze

> schowkami na trójkąt), więc proszę Was, by ktoś mi zmierzył i podał wymiary, jak na zdjęciu:

A może ci W Reaza-Plaście podadzą, jak się ładnie uśmiechniesz? To producent tych mat do bagażnika smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś krążyła legenda, że do bagażnika V70tki mieści się paleta. Ktoś próbował??

Jeśli kupię, to obiecuję, że sprawdzę, bo mam kilkadziesiąt do wywiezienia z budowy. Pusta, czy z ładunkiem? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie poda, to jutro wieczorem mogę zmierzyć.

EDIT:

Przybliżone wymiary:

A - 145cm

B - 112cm

C (lewe) - 50-55cm róg jest zaokrąglony, więc zależy gdzie zmierzyć

C (prawe) - 25-30cm j.w.

D - 44cm

E - 101cm na podłodze, około 82cm od górnej krawędzi tylnej kanapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nikt nie poda, to jutro wieczorem mogę zmierzyć.

> EDIT:

> Przybliżone wymiary:

> A - 145cm

> B - 112cm

> C (lewe) - 50-55cm róg jest zaokrąglony, więc zależy gdzie zmierzyć

> C (prawe) - 25-30cm j.w.

> D - 44cm

> E - 101cm na podłodze, około 82cm od górnej krawędzi tylnej kanapy

Dzieki. Spory bagaznik. Zaparkowal dzis taki V70 kolo mojego Forka i szczerze mowiac spore zaskoczenie. Roznica w dlugosci (calkiem spora) w wiekszosci jest spowodowana dluga maska, ale ta wysokosc... jakis taki plaskaty jest grinser006.gif Trzeba sie schylac, zeby cos z bagaznika wyjac biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do tych wymiarów:

"A - 145cm

B - 112cm

C (lewe) - 50-55cm róg jest zaokrąglony, więc zależy gdzie zmierzyć

C (prawe) - 25-30cm j.w.

D - 44cm

E - 101cm na podłodze, około 82cm od górnej krawędzi tylnej kanapy "

to widzę że wielkie V70 to śmiech na sali jest.

Tak jak Ci kolego piszę o początku - najbardziej trywialny samochód jeżdżący w Polsce - Astra F Kombi ma większy bagażnik.

Już Ci podaję wymiary:

A - nigdy nie mierzyłem, bo ja liczę zawsze w nadkolach (bo tu jest realny wymiar najszerszego możliwego ładunku do przewiezienia), ale nadkola mają ok. 8-10 cm więc wystarczy dodać ok. 16-20cm do wymiaru B

B - 113cm

C - nie wiem, dla mnie to tak samo ważne jak A (czyli nic nie mówi) - jak chcesz to daj znać na PW, zmierzę

D - 48cm gdy chcesz na luzaka zwijać roletę, jak włożysz 52cm też zasłonisz tylko wolniej i pojedyńczo po pręcie (bo w Astrze jest roleta na którą możesz coś położyć i nie zwinie się zaraz do podłogi

E - chociaż go nie zaznaczyłeś - dł. do oparcia kanapy dołem po podłodze - 115cm

Teraz jeszcze długość po podłodze jak masz złożoną kanapę - 170cm (wiozłem wannę z Casto właśnie 170cm i klapę zamknąłem)

I jeszcze mimo wszystko ważny w kombi wymiar czyli wysokość do dachu - 90cm, otwór załadunkowy 83cm.

Dla zobrazowania - dwa dni temu wiozłem meble i do bagażnika załadowałem WSZYSTKIE 4 pawlacze od meblościanki (pionowo po 2 w rzędzie, 2 rzędy i jeszcze wszystkie półki i szulady na tył weszły.

Co do litrów to jest 500l - naprawdę przepastny kufer

Silnik to już Ci pisałem, że albo :

1.6 75KM jak pomału do celu i praktycznie wieczny

1.6 101KM jak chcesz mieć zadowalającą dynamikę

2.0 136KM jak chcesz być wszędzie pierwszy

A jak ci się nie podoba wygląd Astry F to kup G - wymiary praktycznie identyczne.

Jeszcze pragnę zauważyć, że Astra jest o prawie pół metra krótsza od V70, a pamiętam jak zakładałeś wątek to miało to być auto dla żony.

P.S. paleta Euro ma wymiary 120x80 - napewno bez złożenia siedzeń nie wejdzie do V70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.