Skocz do zawartości

Opinie o Orlando z LPG


wszim

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja poważnie zastanawiam się nad dołożeniem gazu po sprzedaży drugiego auta z dieslem.

No ja już drugim zagazowanym. Wcześniej całe 9 lat bez problemów z tym że ja kumaty w gazie jestem więc wszystko sobie sam ustawiałem. Corolla zastępcza którą ujeżdżałem zanim odebrałem orlando już 16 lat na gazie i 250tys km bez problemów dla silnika.

> Melduj na bieżąco jak się instalka sprawuje

Na razie igiełka. Bardzo szybko się przełącza z benzyny aż mnie to zaskoczyło. Nie wiem czy nie ma podgrzewanej listwy, ale zapomniałem zerknąć.

> Co do wlewu pod klapką, to kolega miał i kazał przełożyć na zderzak - miał dość kombinacji przy

> tankowaniu

Hmm jakich kombinacji ? Ja to specjalnie wyprosiłem żeby mi tak założyli. Raz że nie fajda się zawór i mniej narażony na korozję, dwa że nie dziurawi się zderzaka i nie traci estetyki, trzy że nie widać że auto z LPG i nikt się nie czepia na parkingach, cztery po prostu tak jest profesjonalniej wg mnie. A że trzeba wkręcać redukcję? - jak dla mnie bez znaczenia. Niebawem wprowadzą możliwość tankowania przez użytkowników i wtedy i tak trzeba będzie samemu się obsłużyć.

> Tu tak wszystkie przyciski działają - jakiś mułowaty komputer tym zarządza

No głupie bo chcesz szybko zareagować żeby nie oślepiać i nic z tego , przeciwnik musi dostać chwilę po oczach grinser006.gif

Dziś sobie pooglądałem auto od spodu i trochę mnie martwi słabe zabezpiecznie antykorozyjne. Barana to tam prawie nie ma , same gołe lakierowane blachy. Nie podoba mi się to, chyba że tak ma być i nie ma się co przejmować passed_out.gif

287192426-1.jpg

287192426-2.jpg

287192426-3.jpg

A do czego jest ta poduszka na plastikowym nadkolu tylnej osi?

Wygłuszająca?

287192426-poduszka.jpg

post-36196-14352521718329_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do wlewu pod klapką, to kolega miał i kazał przełożyć na zderzak - miał dość kombinacji przy

> tankowaniu

Tez w zyciu na zadne przejsciowki juz nie pojde.

Wystarczy mi 2 lata wkecania w bylym Lacetti.

W tym czasie ze 3 razy zostawilem przejsciowke na stacji (zawsze odzyskalem przy nastepnym tankowaniu), raz zamienili mi na inna (na szczescie przejscie w ta sama strone miala - z holendra na PL).

Czasami mieli problemy z dobrym zapieciem pistoletu (moze wyrobione byly) w przejsciowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu tak wszystkie przyciski działają - jakiś mułowaty komputer tym zarządza

Ha. Już wiem jak robić żeby przełączenie ze świateł drogowych na mijania było szybkie. Trzeba dźwignię świateł nacisnąć od siebie. Wtedy szybko reagują. Byłem przyzwyczajony z astry że od siebie włączam drogowe a do siebie wyłączam. A tu trzeba obie operacje zrobić od siebie. Możliwe że to przymulenie wynika że manetką do siebie uruchamia się blindę. Więc gdy wyłączam do siebie to tak naprawdę czas świecenia drogowych zostaje przedłużony o ten czas blindy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.