Skocz do zawartości

Likwidacja szkody z Ergo Hestia.


Mobil1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w trakcie likwidacji szkody z AC, a mianowicie szkody całkowitej Hondy Civic 1.4 z 2006 roku, której wartość na polisie wynosila 27.500, a bylo to w październiku zeszłego roku. Dzisiaj dostałem ni stego ni z owego 15.225zl, bez żadnego wcześniejszego kontaktu, ani informacji co to i za co. Obstawiam, ze to 70% wartości auta w dniu wypadku. Pytanie brzmi co dalej robić, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku, bez możliwości reakcji i jakimiś marnymi groszami, za auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W życiu...naprawa ponad 40 tyś.

Czyli szkoda całkowita.

Zadzwoń do Hestii i zapytaj co dalej.

Pewnie każą sprzedać "wrak".

Mnie mówili jeszcze, że jeśli nie uda mi się sprzedać wraku, by wyjść na swoje, mam się do nich ponownie zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, jestem w trakcie likwidacji szkody z AC, a mianowicie szkody całkowitej Hondy Civic 1.4 z

> 2006 roku, której wartość na polisie wynosila 27.500, a bylo to w październiku zeszłego roku.

> Dzisiaj dostałem ni stego ni z owego 15.225zl, bez żadnego wcześniejszego kontaktu, ani

> informacji co to i za co. Obstawiam, ze to 70% wartości auta w dniu wypadku. Pytanie brzmi co

> dalej robić, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku, bez możliwości reakcji i jakimiś marnymi

> groszami, za auto?

Hestia to złodzieje jakich mało, do tego z Ciebie robią złodzieja jak dochodzisz swoich praw, moja sprawa jest w sądzie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hestia to złodzieje jakich mało, do tego z Ciebie robią złodzieja jak dochodzisz swoich praw, moja

> sprawa jest w sądzie. Powodzenia

Oj kolego używasz ciężkiego języka. O każdym TU może powiedzieć tak klient któremu nie wypłacili tyle ile chciał. Ja od dawna nie tylko się tam ubezpieczam, ale tez tam pracowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej jestem za opcja złodzieje. W kwietniu auto ubezpieczalem na stała kwotę 25000 bez wkładu własnego w listopadzie kolizja i wycena - wartoscnauta w dniu wypadku 14500 dodatkowo z założona dwa dni wcześniej instalacja gazowa za 3000. A wiec fajnie jak w ciagu 7 miesięcy auto traci polowe na wartości BTW ostatecznie wrak sprzedałem za wiecej aniżeli wartość pojazdu w dniu szkody wg. Hestii, a drugie tyle od nich wyciąglem uważając aby nie określono szkody jako całkowitej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj kolego używasz ciężkiego języka. O każdym TU może powiedzieć tak klient któremu nie wypłacili

> tyle ile chciał. Ja od dawna nie tylko się tam ubezpieczam, ale tez tam pracowałem.

Widać każda sprawa jest inna, ja na podstawie swoich doświadczeń najchętniej wyrażałbym się w słowach niecenzuralnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.