Skocz do zawartości

1,9dci dymienie


Darczi

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzyj caly dolot. Jest szansa na dziure albo nieszczelnosc. Nie wywali bledu a bedzie dymic i czasami dziwnie sie zachowywac przy przechodzeniu przez konkretne obroty.

Glowny podejrzany to rury gumowe kolo intercoolera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obejrzyj caly dolot. Jest szansa na dziure albo nieszczelnosc. Nie wywali bledu a bedzie dymic i

> czasami dziwnie sie zachowywac przy przechodzeniu przez konkretne obroty.

> Glowny podejrzany to rury gumowe kolo intercoolera.

czasami slychac takie psssst jakby turbosprężarka wydmuchiwala gdzies powietrze (mniemam że to sprężarka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czasami slychac takie psssst jakby turbosprężarka wydmuchiwala gdzies powietrze (mniemam że to

> sprężarka)

moze masz blow offa? wink.gifgrinser006.gif

ja w kazdym swoim dieslu wymienialem rury przy interoolerze i za kazdym razem byly inne objawy natomiast nigdy nie wywalilo bledu. W mondeo masakrycznie dymil i dostawal czkawki przy przejsciu przez 2100 obrotow. W lagunie w sumie bezobjawowo bo auto z DPFem. Zauwazylem pokapywanie spod auta i tak wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze masz blow offa?

taaa hehe.gifzlosnik.gif

> ja w kazdym swoim dieslu wymienialem rury przy interoolerze i za kazdym razem byly inne objawy

> natomiast nigdy nie wywalilo bledu. W mondeo masakrycznie dymil i dostawal czkawki przy

> przejsciu przez 2100 obrotow.

no wiec mam podobnie tu, czyli zostaje mi pooglądanie wszystkich rurek itp ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwą palacz.gif

co do silnika i najważniejszych podzespołów w aucie to muszę tylko tyle powiedzieć, że zajmuje się tym Klinika w Kielcach.

Michał ostatnio mi sprawdzał auto m.in. CLIPem przed wyjazdem do Chorwacji i jak zwykle - wszystko z silnikiem jest OK.

jeśli będzie taka potrzeba, to 22 września znowu może mi to sprawdzić - wtedy się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaką masz korekcję na wtryskach

wczoraj byl gosc, podpial, dokladnie nie pamietam ale wtryski daja dobre ciśnienie, żadnych błedów a co do kopcenia i braku mocy to juz znam wyniki

lewe powietrze

nawalony czjnik położenia walu/

nawalony czujnik położenia wałka rozrzadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpial - co?

wtryski daja dobre ciśnienie- a krowa mleko

żadnych błedów - nie wierzę

kopcenia i braku mocy to juz znam wyniki lewe powietrze -na pewno nie

nawalony czjnik położenia walu/

nawalony czujnik położenia wałka rozrzadu - a może by od rozrządu zacząć...

właściwe - ty zielony się nie odzywaj gdy starsi rozmawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> gdzie i jak zrobiłeś bo musiał bym się też za to zabrać

gdzie? Diagtruck w Zawierciu, chłopaki bardzo ogarnieci, do wymiany oba czujniki, położenia wału oraz położenia wałka rozrządu, poza tym brał lewe powietrze, wymienione gumowe rurki oraz głowna od kolektora plus uporządkowanie całej instalacji elektrycznej bo wczesniej ktoś był magikiem i zrobił to na "odczep się"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.