Skocz do zawartości

Auto od "fana marki"


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

> i słusznie, bo to bzdura ja w sumie nie kojarzę kraju, gdzie to byłoby oficjalnie uznane za

> obraźliwe. ja rozumiem indywidualny przypadek, ale to kwestia kultury osobników, a nie

> niepisanych zasad w danym kraju...

Dobra, to uznajmy, że 90% osób kupujących w komisie kolegi w Anglii, to indywidualne przypadki. Prywatnie też ludzie z reguły wystawiają tam kwotę, jaką chcą za auto. Jak ktoś chce się targować, to idzie na licytacje aut, jakich tam mają od cholery. Ale nie ma co dyskutować. Każdy ma swoje zdanie, a ja dalej będę uważał, że jak przez telefon i w ogłoszeniu 30 razy podane jest, że cena nie podlega najmniejszej negocjacji, a przyjeżdża facet i chce zbić kilka stówek z ceny auta, to jest to co najmniej nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, to uznajmy, że 90% osób kupujących w komisie kolegi w Anglii, to indywidualne przypadki.

90? a ni e 89? czy 91? bo ja bym dał 87% clown.gif

> Prywatnie też ludzie z reguły wystawiają tam kwotę, jaką chcą za auto.

cos kupowałeś kiedyś w UK używanego chociaż? samochód? motocykl? prowadziłeś rozmowę z ogłaszającym? czy wiesz, bo kolega powiedział co do procenta?

> Jak ktoś chce się

> targować, to idzie na licytacje aut, jakich tam mają od cholery. Ale nie ma co dyskutować.

> Każdy ma swoje zdanie, a ja dalej będę uważał, że jak przez telefon i w ogłoszeniu 30 razy

> podane jest, że cena nie podlega najmniejszej negocjacji, a przyjeżdża facet i chce zbić kilka

> stówek z ceny auta, to jest to co najmniej nie na miejscu.

a podbijanie deklarowanej wcześniej ceny jest na miejscu, bo "mi się ten typ nie podoba"? clown.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 90? a ni e 89? czy 91? bo ja bym dał 87%

I po tym wnioskuje, że czas zakończyć rozmowę, bo schodzi na coraz niższy poziom. Panu już dziękuje.

> cos kupowałeś kiedyś w UK używanego chociaż? samochód? motocykl? prowadziłeś rozmowę z

> ogłaszającym? czy wiesz, bo kolega powiedział co do procenta?

> a podbijanie deklarowanej wcześniej ceny jest na miejscu, bo "mi się ten typ nie podoba"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, to uznajmy, że 90% osób kupujących w komisie kolegi w Anglii, to indywidualne przypadki.

> Prywatnie też ludzie z reguły wystawiają tam kwotę, jaką chcą za auto. Jak ktoś chce się

> targować, to idzie na licytacje aut, jakich tam mają od cholery. Ale nie ma co dyskutować.

> Każdy ma swoje zdanie, a ja dalej będę uważał, że jak przez telefon i w ogłoszeniu 30 razy

> podane jest, że cena nie podlega najmniejszej negocjacji, a przyjeżdża facet i chce zbić kilka

> stówek z ceny auta, to jest to co najmniej nie na miejscu.

Chlopie skoncz gadac dlupoty. Targowanie sie w Angli jest na porzadku dziennym. Od ryneczku w Londynie po komis samochody. A fanow 4 kolek ogladales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chlopie skoncz gadac dlupoty. Targowanie sie w Angli jest na porzadku dziennym. Od ryneczku w

> Londynie po komis samochody. A fanow 4 kolek ogladales?

Już o tym rozmawialiśmy wcześniej. "Chłopie" skończ wierzyć w to co pokazują w telewizji, zwłaszcza w takich programach. Telewizja kłamie. A cały program jest ustawiony. Łącznie z tym niby sprzedawcą i z tym niby kupującym na koniec programu. Temat z mojej strony uważam za wyczerpany, bo piszemy to samo w każdym kolejnym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już o tym rozmawialiśmy wcześniej. "Chłopie" skończ wierzyć w to co pokazują w telewizji, zwłaszcza

> w takich programach. Telewizja kłamie. A cały program jest ustawiony. Łącznie z tym niby

> sprzedawcą i z tym niby kupującym na koniec programu. Temat z mojej strony uważam za

> wyczerpany, bo piszemy to samo w każdym kolejnym poście.

rotfl.gif

ale sęk w tym że "ustawienie" właśnie polega na udawaniu, że robią to, co by zrobili normalnie przy takiej transakcji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.