Skocz do zawartości

Scenic 2 do oceny


bonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o uwagi dotyczące tego egzemplarza , na pierwszy rzut oka widzę inny odcień tylnego zderzaka ....

http://tablica.pl/oferta/oplacony-7-os-klimatronik-ks-serwisowa-CID5-ID3LgLp.html#e2ace4b800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o uwagi dotyczące tego egzemplarza , na pierwszy rzut oka widzę inny odcień tylnego

> zderzaka ....

> http://tablica.pl/oferta/oplacony-7-os-klimatronik-ks-serwisowa-CID5-ID3LgLp.html#e2ace4b800

Po ostatniich doświadczeniach z szukania auta, powiem Ci tylko tyle. Na zdjęciach większośc wygląda cudnie.

Zderzakiem bym sie zupełnie nie przejmował, ona wręcz "powinien" być w innym kolorze, inaczej coś więcej jest nie tak. Bo po pierwsze to plastik a po wtore...no wybacz ale to jest zderzak.

Sprawdź VIN, obejrzyj sam jeśli masz blisko i jak większość tematów będzie OK to kupuj i się ciesz z dużego, wygodnego choć niezbyt dynamicznego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o uwagi dotyczące tego egzemplarza , na pierwszy rzut oka widzę inny odcień tylnego

> zderzaka ....

to tylko fotki nieudolnie (albo celowo) zrobione. ja też nie zauważyłem nic podejrzanego oprócz kilku rzeczy:

- prawa wycieraczka za bardzo opuszczona w dół

- nie ma 2 szt. plastikowych odbojów do klapy bagażnika - ostatnia fotka, po wewnętrznej stronie

- fotka zegarów zrobiona bez uruchomienia silnika, a jak wiadomo wszelkie SERVICE świeci się właśnie po uruchomieniu silnika

- nie wiem, po co mu hak, ale mnie się źle kojarzy, nawet jakby miał raz do roku ciągnąć przez 3000 km kemping

czy to auto "nie pojedzie"? u mnie na wsi jest kolega posiadający Granda SCII z 1,5 dCi i chwali sobie jazdę, a w szczególności zużycie ON. co kto lubi.

koniecznie warto sprawdzić auto po VIN.

P.S. przebiegu bym nie brał na poważnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to tylko fotki nieudolnie (albo celowo) zrobione. ja też nie zauważyłem nic podejrzanego oprócz

> kilku rzeczy:

> - prawa wycieraczka za bardzo opuszczona w dół

> - nie ma 2 szt. plastikowych odbojów do klapy bagażnika - ostatnia fotka, po wewnętrznej stronie

> - fotka zegarów zrobiona bez uruchomienia silnika, a jak wiadomo wszelkie SERVICE świeci się

> właśnie po uruchomieniu silnika

> - nie wiem, po co mu hak, ale mnie się źle kojarzy, nawet jakby miał raz do roku ciągnąć przez 3000

> km kemping

> czy to auto "nie pojedzie"? u mnie na wsi jest kolega posiadający Granda SCII z 1,5 dCi i chwali

> sobie jazdę, a w szczególności zużycie ON. co kto lubi.

> koniecznie warto sprawdzić auto po VIN.

> P.S. przebiegu bym nie brał na poważnie

Dzięki to już coś , chciałem z gościem dokonać zamiany na mojego Focusa ale chce dopłaty minimum 5 tyś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napewno nie jest 2006 rok bo w 2005 był lift a ten jest sprzed. Więc zapewne 2004 max 2005.

> Wg mnie drogo.

No chyba nie do końca, bo kolega ma z grudnia 2005 i jest przed liftem, a i internet podaje że lift był w 2006 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o uwagi dotyczące tego egzemplarza , na pierwszy rzut oka widzę inny odcień tylnego

> zderzaka ....

> http://tablica.pl/oferta/oplacony-7-os-klimatronik-ks-serwisowa-CID5-ID3LgLp.html#e2ace4b800

Ja tu nie widzę nawigacji, sprawdź czy są 2 karty (dorobienie 1 bez systemu HF to min. 400 PLN), przednik zderzak z wersji przed liftingiem, brak oryginalnych dywaników z tyłu, nie działa oświetlenie podłogi z prawej strony, generalnie wnętrze sprawie wrażenie zaniedbanego.

W mojej opinii silnik 1,6 to tego auta to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.