Skocz do zawartości

XP mocowanie koła zapasowego


Lewy20bis

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, być może banalne, ale jednak.

Koło zapasowe w XP umieszczone jest w koszu pod bagażnikiem. Aby je wydobyć trzeba poluzować (lub odkręcić ?) śrubę w bagażniku.

Dziś popróbowałem i się zamotałem. Mianowicie, uchwyt ma zjechać do końca i wtedy całe koło z koszem powinno spaść na ziemię, czy poluzować i kosz wypiąć z uchwytu?

Próbowałem poluzować i kosz z kołem unieść aby zdjąć z uchwytu, ale wygląda tak jakby było przymocowane do uchwytu. normalnie niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie, być może banalne, ale jednak.

> Koło zapasowe w XP umieszczone jest w koszu pod bagażnikiem. Aby je wydobyć trzeba poluzować (lub

> odkręcić ?) śrubę w bagażniku.

> Dziś popróbowałem i się zamotałem. Mianowicie, uchwyt ma zjechać do końca i wtedy całe koło z

> koszem powinno spaść na ziemię, czy poluzować i kosz wypiąć z uchwytu?

> Próbowałem poluzować i kosz z kołem unieść aby zdjąć z uchwytu, ale wygląda tak jakby było

> przymocowane do uchwytu. normalnie

Poluzować i zdjąć ręcznie z uchwytu, to nie jest winda smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poluzować kosz i wypiąć z uchwytu. Korozja śruby powoduje jednak, że jest to ciężko wykonalne i

> trzeba sporo tej śruby wykręcić.

> pozdr.

> M.

chyba trzeba będzie użyć klucza uniwersalnego palacz.gif kosz siedzi jak przyspawany do uchwytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poluzować i zdjąć ręcznie z uchwytu, to nie jest winda

Robię przymiarkę do dostania się do zestawu w kole. Śruba uchwytu była przesmarowana i ładnie się rozkręca.

Zimówki już na stalówkach i trzeba będzie się pogimnastykować z montażem kół, a tu taki zong z koszem od koła palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kosz wisi na takich zawiasach blizej srodka pojazdu z tylu wisi na tej srubie puknij w srube i kosz

> powinien spasc pod wplywem ciezaru. dzwigniesz go pozniej.

> pozdr.

> M.

Po zabiegu. Koło udało się wyjąć z kosza, cały zestaw jest. Przy okazji nie da się zwalić kosza na ziemię odkręcając śrubę mocującą, jest ograniczenie.

Wyciągnięcie nie jest aż tak ciężkie i trudne jak słyszałem. Bez problemu koło wyciągnąłem i wcisnąłem na swoje miejsce do kosza.

dzięki za podpowiedź ok.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.