Skocz do zawartości

Jak dołożyć pilota do centralnego?


Rekomendowane odpowiedzi

> Najprosciej to kupic alarm za 50zl z opcja sterowania centralki. Reszty funkcji nie musisz

> podlaczac.

20.GIF

Najprościej to jest pisać głupoty. Każdy alarm ma tak że jeżeli po otwarciu nie dostanie impulsu o fizycznym otwarciu drzwi, to po nadalej 40 sekundach je zamknie. Aby tego nie robił musi być podłączony pod czujnik drzwi i pod stacyjkę. To tyle o alarmach.

Na Allegro aź się strony uginają od sterowników centralnego zamka. I to chyba Kolega miał na myśli. Montaż jest prosty, koszt około 50-60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najprościej to jest pisać głupoty. Każdy alarm ma tak że jeżeli po otwarciu nie dostanie impulsu o

> fizycznym otwarciu drzwi, to po nadalej 40 sekundach je zamknie. Aby tego nie robił musi być

> podłączony pod czujnik drzwi i pod stacyjkę. To tyle o alarmach.

> Na Allegro aź się strony uginają od sterowników centralnego zamka. I to chyba Kolega miał na myśli.

> Montaż jest prosty, koszt około 50-60 zł.

No i co z tego? Te wszystkie kable masz dostepne. Pisalem o syrence czujnikach maski etc. On je ma zamykac i nie widze w tym nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i co z tego? Te wszystkie kable masz dostepne. Pisalem o syrence czujnikach maski etc. On je ma

> zamykac i nie widze w tym nic dziwnego.

No to po co ma przepłacać, skoro może założyć tańszy i bardziej niezawodny UNIWERSALNY STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA. Można nawet znaleźć dedykowane do poszczególnych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W accencie z 2005r.

> Da się, czy się pogryzą instalacje?

Do Rio sie dalo (tzn. ja dołozyłem alarm), więc i tu nie powinno byc problemu. Koreańskie auta mają bardzo podobne instalacje, schematu i manuale dostepne w necie smile.gif W sumie róznica między samym sterowaniem z pilota a alarmem to ok. 100 - 150 zł i troche wiecej roboty, więc ja bym radził jednak alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W accencie z 2005r.

> Da się, czy się pogryzą instalacje?

20.GIF Właśnie dzisiaj miałem na warsztacie Accenta i zauważyłem że w drzwiach kierowcy nie ma siłownika. Jeżeli chcesz sterowanie z pilota to taki siłownik musisz zainstalowac.Może być uniwersalny z Allegro za kilka złotych. Centralka steruje siłownikiem, a siłownik steruje pozostałymi zamkami. Jeżeli to ma być alarm, to trzeba dołożyć prosty układ na 2 przekaźnikach który zasteruje tym dokładanym siłownikiem.

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.