Skocz do zawartości

Xenony świecą po ziemi :/


Dzafa 700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z przednimi światłami, lewe jak i prawe po przekręceniu kluczyka lecą w dól i tak za każdym razem, na kanale przeczyściłem wtyczki regulatora przedniego jak i tylnego ale nie pomogło, rok temu wymieniałem przednie i tylne łączniki wiec nie są zapieczone, brak błędów na na desce confused.gif

Podejrzewam że to jeden z regulatorów świruje tylko jak sprawdzić który na śmietnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam problem z przednimi światłami, lewe jak i prawe po przekręceniu kluczyka lecą w duł i

> tak za każdym razem, na kanale przeczyściłem wtyczki regulatora przedniego jak i tylnego ale

> nie pomogło, rok temu wymieniałem przednie i tylne łączniki wiec nie są zapieczone, brak

> błędów na na desce

> Podejrzewam że to jeden z regulatorów świruje tylko jak sprawdzić który na śmietnik ?

Kabel KKL z przelacznikiem i polaczyc sie z centralka ksenow. Bez diagnozy to niestety mozesz spore pieniadze w czesci zainwestowac bez efektu, padniety moze byc ktorys z czujnikow ale rownie dobrze i centralka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam problem z przednimi światłami, lewe jak i prawe po przekręceniu kluczyka lecą w duł i

> tak za każdym razem, na kanale przeczyściłem wtyczki regulatora przedniego jak i tylnego ale

> nie pomogło, rok temu wymieniałem przednie i tylne łączniki wiec nie są zapieczone, brak

> błędów na na desce

> Podejrzewam że to jeden z regulatorów świruje tylko jak sprawdzić który na śmietnik ?

Zerknij na łączniki od czujników poziomowania. U mnie przerdzewiał na przodzie i świeciło cały czas w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kabel KKL z przelacznikiem i polaczyc sie z centralka ksenow. Bez diagnozy to niestety mozesz spore

> pieniadze w czesci zainwestowac bez efektu, padniety moze byc ktorys z czujnikow ale rownie

> dobrze i centralka.

ok dzięki, może być ; taki zestaw ?

http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-fiat-scan-2-6-1996-2007-i3599737184.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok dzięki, może być ; taki zestaw ?

> http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-fiat-scan-2-6-1996-2007-i3599737184.html

Raczej takie cos http://viaken.pl/pl/interfejs-fiat-ecu-scan-usb-we-wtyku-obd2.html nie wiem tylko czy darmowa wersja MESa gada z ksenami.

Albo zagadaj do jakiegos kolegi z okolic ktory dysponuje fejsem, napewno Ci pomoze za jakiegos browarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakbyś nie dawał rade sam tego ogarnąć zapraszam do mnie. Chętnie zobaczę ponownie Twoje stilo, a

> po za tym już sporo doświadczenia z xenonami posiadam, a i komp z programem jest.

> Pozdro.

Miałem kiedyś tak po wymianie wahacza....mechanik założył źle dźwignie, a ja później zdążyłem rozebrać cały czujnik i po zrozumieniu jego działania i sprawdzeniu na stole stwierdziłem ,ze jest dobry. pewnie czas jeździłem bez czujnika z przodu. Zastosowałem zwykły potencjometr wpięty we wtyczkę i nim regulowałem światła. We wtyczce są 3 kabelki : +5 volt , sygnał i masa, Można sprawdzić czy czujnik działa woltomierzem. Mając FESA można to szybko zdiagnozować...przód i tył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.