Skocz do zawartości

Aktywna piana


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

> Tak myślę żeby usprawnić sobie życie . Możecie potwierdzić skuteczność takiego mycia ? Aktywna

> piana firmy Tenzi jest dobra ?

lekko cierpka w smaku... zlosnik.gif

a tak na serio to bez porzadnej myjki potrafiacej dobrze spienic i tak nie uciekniesz od gabki/szczotki.

i tak sie skonczy na opryskiwaczu ogrodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lekko cierpka w smaku...

> a tak na serio to bez porzadnej myjki potrafiacej dobrze spienic i tak nie uciekniesz od

> gabki/szczotki.

> i tak sie skonczy na opryskiwaczu ogrodowym.

Tak, tak do aktywnej opryskiwacz, a później myjka ciśnieniowa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak naprawdę to brudnego auta i tak nie umyjesz bezdotykowo.

> Piana ma usunąć grubszy syf i zmiękczyć bród przed myciem dotykowym

> Ja najlepiej lubię piany "sniegowe" ale używam Glorii

co ma zmiekczyc? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem tak:

> usuwa brud z koparki pracującej w błocie bez mycia ręcznego. więc chyba daje rade?

I zmywa wszelkie powłoki woskowe przy tym. Więc zalecana tylko w sytuacji przygotowania lakieru pod wosk. Chyba, że ktoś nie woskuje... to mu to ganz egal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I zmywa wszelkie powłoki woskowe przy tym. Więc zalecana tylko w sytuacji przygotowania lakieru pod

> wosk. Chyba, że ktoś nie woskuje... to mu to ganz egal.

To chyba dobrze świadczy o tym produkcie że zmywa wszystko łącznie z woskiem? hmm.gif w końcu po to się używa by został "czysty" lakier, a co sobie na niego potem naniesiemy to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba dobrze świadczy o tym produkcie że zmywa wszystko łącznie z woskiem?

Nie do końca. Jeśli zmywa wosk, to nie ma naturalnego odczynu Ph. W dłuższym czasie nie wiadomo jaki będzie wpływ tego cholerstwa na lakier. Zwłaszcza przy dzisiejszych, ekofaszystowskich lakierach wodnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak myślę żeby usprawnić sobie życie . Możecie potwierdzić skuteczność takiego mycia ? Aktywna

> piana firmy Tenzi jest dobra ?

ja używam Auto Brite Magi Foam i pianownicy gloria . co do jakości Glorii to jestem zniesmaczony. rozpada się w rękach a swoje kosztuje...

co do piany - jestem zadowolony z racji białego koloru często myje ixa . W sumie od roku to widział gabke może 4 razy ( jesli miałem dostęp do nielimitowany dostęp do karchera + czas ) a tak sama piana odczekanie i dobre spłukanie.

Jakie macie inne polecane piany ? coś bym nowego wypróbował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak myślę żeby usprawnić sobie życie . Możecie potwierdzić skuteczność takiego mycia ? Aktywna

> piana firmy Tenzi jest dobra ?

jak samochod nie jest uwalony to da rade

ale i tak nie licz na to ze bedzie czysty po "tylko aktywnej pianie"

po kilku myciach tylko aktywna piana widac juz wyraznie jakis osad ktorego [piana taka nie daje rady

ja uzywam aktywnej karchera ale do tego staromodnie - gabka/szmata i reczna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I zmywa wszelkie powłoki woskowe przy tym.

koparki nie woskuję

ale skoro zmywa wszelkie zanieczyszczenia, w tym smar i ulepiony kurz, to znaczy , ze jest dobra

auto kilka razy tym potraktowałem, i nie musiałem używać gąbki... umyte było bardzo dobrze jak dla mnie... ale ja nie jestem maniakiem wyglądu i czystości... po prostu jak dla mnie było bardzo dobrze

jesli ktoś się chce przeglądać w swoim lakierze, to produkt nie dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.