Skocz do zawartości

[A-H] Kilka pytań zbiorczych o AC, radio, światła AFL


bratPit

Rekomendowane odpowiedzi

> w tej materii ciężko mnie zadowolić, w każdym aucie do tej pory wymieniałem głośniki, montowałem

> subwoofer do uzupełnienia sceny muzycznej o dół pasma, wyciszałem drzwi, całe auto.

> Jeżeli chodzi o CDC 40 to w zakresie wysokich i średnich tonów powinno być ok po wymianie

> głośników, oczywiście zupełnie nie ma basów, więc subwoofer jest konieczny, przeszkadza mi

> brak mp3 (wiem, kłóci się to z ideą dobrej jakości dźwięku ale już nie przesadzajmy) .

> Naturalnie mogę próbować uruchomić AUX ale nie ma pewności że się uda (auto jest z końca marca

> 2005), poza tym dodatkowy odtwarzacz mp3 nastręcza problemów w obsłudze, wyświetlacz nie

> pokazuje nazw utworów. Dlatego pomyślałem, że gdyby coś było dobrze grającego to by można

> zmienić tego CDC na coś z mp3,

> brat

montaż środkowego głośnika i bas się odrazu pojawi, pozatym zmieniłbym na jakieś fabryczne z navi 70 albo dvd90, nic dodac nic ujac, ofkors kolor wyswietlacz i jest bomba

a jak coś innego niz firmowe to polecam firme EONON i modele dedykowane do opli... nawet sprowadzajac na własną reke z usa to cena nie jest taka wysoka...

www.eonon.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CDC40 oferuje i tak najwyższe walory odsłuchu spośród wszystkich fabrycznych radioodtwarzaczy,

> głośniki też są inne. Samo radio ma 3x20W i 2x45W. Reszta ma 4x20W (CD30MP3/CD70/DVD90), oraz

> 4x17W w CD30.

> Może zainteresuje Cię Touch&Connect:

> Fabryczna nawigacja dotykowa do Opla.

> Możliwość odtwarzania MP3, AUX...

> Albo Zenec:

> http://sklep.audiomania.pl/pl/zenec-ze-nc5010bg-stacja-dedykowana-opel.html

> Ceny zabójcze...

> Touch&Connect 2200zł.

Reasumując, najbardziej optymalna wydaje się próba uruchomienia AUXa w moim CDC40, alternatywnie nie tracąc funkcji settings, można zamontować CD70 które czyta mp3 bo nie musiałbym wymieniać wyświetlacza a z tego co widzę to CD70 można kupić za 400-500zł. Oczywiście ideałem byłoby kupienie CDC 40 od MY2008 czytające mp3 ale to chyba taka rzadkość jak prawdomówny handlarz wink.gif

Można też za 2200 założyć tego Connecta.

Cena Zenec'a jest z kosmosu, natomiast eonon nie oferuje pełnej funkcjonalności radia fabrycznego.

A jeszcze mam do Was pytanie, czy do wymiany głośników fabrycznych na niezależnych producentów muszę mieć jakieś dystanse/przejściówki do Astry H?

brat

Edit. Sprawdziłem sobie jeszcze cenę CDC40 MP3 (RADIO I ODTWARZACZ PŁYT CD, CHROMOWANY MATOWY (CDC40 MP3) (IDENT TB) (DELPHI) (NR PRODUKCYJNY 13189438))

nr OE 67 80 641 cena det. 7.483,32 ... niemal tyle co silnik krótki boje_sie.gif

to jest dopiero kosmos cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.