Skocz do zawartości

Jak zrobić likier kawowy a'la Feeney's ?


michalkl1

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej kobiecie strasznie to smakuje grinser006.gif no ale nie ukrywam wolał bym sam sobie takie coś przygotować niż czekać na okazje w sklepie 270751858-jezyk.gif. Teraz w żabce ma być ponownie i po za tym sklepem nie bardzo wiem gdzie można to nabyć.

Dlatego mam zamiar zrobić samodzielnie taki likier najlepiej smakujący bardzo podobnie do Feneey'sa i nie wiem jak dobrać składniki?

Ze składników wyczytałem:

wódka/spirytus

mleko skondensowane słodzone/niesłodzone

kawa

śmietanka 30%

cukier

cukier waniliowy

Całość musi leżakować w zamkniętej butelce 7-30dni aby się dobrze przegryzły składniki.

Przeczytałem już z 10 przepisów i sam nie wiem, który najlepszy.

Jak ktoś z Was próbował ten likier to wie jaki smak mam na myśli smile.gif

pomóżcie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mojej kobiecie strasznie to smakuje no ale nie ukrywam wolał bym sam sobie takie coś przygotować

> niż czekać na okazje w sklepie . Teraz w żabce ma być ponownie i po za tym sklepem nie bardzo

> wiem gdzie można to nabyć.

> Dlatego mam zamiar zrobić samodzielnie taki likier najlepiej smakujący bardzo podobnie do Feneey'sa

> i nie wiem jak dobrać składniki?

> Ze składników wyczytałem:

> wódka/spirytus

> mleko skondensowane słodzone/niesłodzone

> kawa

> śmietanka 30%

> cukier

> cukier waniliowy

> Całość musi leżakować w zamkniętej butelce 7-30dni aby się dobrze przegryzły składniki.

> Przeczytałem już z 10 przepisów i sam nie wiem, który najlepszy.

> Jak ktoś z Was próbował ten likier to wie jaki smak mam na myśli

> pomóżcie

Kiedyś zrobiłem taki likier do swoich upodobań i jak na imprezie skończył sie alkohol to kumple we dwóch wytrąbili na szybko 05 mojej produkcji. Następnego dnia jeden zadzwonił z żalem że nosi go do tej pory i nie może nie tylko spać ale nawet usiedzieć na d...

A ja do produkcji likierku na 05 alkoholu użyłem 200g kawy rozpuszczalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mojej kobiecie strasznie to smakuje no ale nie ukrywam wolał bym sam sobie takie coś przygotować

> niż czekać na okazje w sklepie . Teraz w żabce ma być ponownie i po za tym sklepem nie bardzo

> wiem gdzie można to nabyć.

> Dlatego mam zamiar zrobić samodzielnie taki likier najlepiej smakujący bardzo podobnie do Feneey'sa

> i nie wiem jak dobrać składniki?

> Ze składników wyczytałem:

> wódka/spirytus

> mleko skondensowane słodzone/niesłodzone

> kawa

> śmietanka 30%

> cukier

> cukier waniliowy

> Całość musi leżakować w zamkniętej butelce 7-30dni aby się dobrze przegryzły składniki.

> Przeczytałem już z 10 przepisów i sam nie wiem, który najlepszy.

> Jak ktoś z Was próbował ten likier to wie jaki smak mam na myśli

> pomóżcie

To raczej wyglada na przepis na Sheridan's-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.