Skocz do zawartości

No więc ten tego,


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

1) Nie dokończyłem jeszcze lusterek, bo mam problem z przeciągnięciem przewodów przez lusterko. Rozkłada się w tym miejscu??? :

0TLTDyl.png

boję się że rozłoży się to tylko raz hehe.gif

Instalacje wewnątrz auta mam przygotowaną, mata przyklejona do lustra ok.gif

2) Założyłem głośniki z tyłu...zrobiłem to...trochę po partyzancku.

Standardowo głośniki w meg II są w tylnych drzwiach,

byłoby git, gdybym miał pociągniętą do drzwi instalacje.

łatwiej i prościej było mi je zamontować w tylnej półce.

miałem tak samo w lanosie i było ok.

także pociągnąłem instalacje (co ciekawe w kostce przewody były, także gdzieś one są) zamontowałem głośniki (13cm sony) i efekt jest przyzwoity, docelowo można tam wsadzić jakieś 16cm helixy.

3) Olej i filtr już czekają, także niebawem wymiana,

dorzucę jeszcze przełożenie kół, także kolpax eyszyn pełną parą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1) Nie dokończyłem jeszcze lusterek, bo mam problem z przeciągnięciem przewodów przez lusterko.

> Rozkłada się w tym miejscu??? :

> boję się że rozłoży się to tylko raz

> Instalacje wewnątrz auta mam przygotowaną, mata przyklejona do lustra

> 2) Założyłem głośniki z tyłu...zrobiłem to...trochę po partyzancku.

> Standardowo głośniki w meg II są w tylnych drzwiach,

> byłoby git, gdybym miał pociągniętą do drzwi instalacje.

> łatwiej i prościej było mi je zamontować w tylnej półce.

> miałem tak samo w lanosie i było ok.

> także pociągnąłem instalacje (co ciekawe w kostce przewody były, także gdzieś one są) zamontowałem

> głośniki (13cm sony) i efekt jest przyzwoity, docelowo można tam wsadzić jakieś 16cm helixy.

> 3) Olej i filtr już czekają, także niebawem wymiana,

> dorzucę jeszcze przełożenie kół, także kolpax eyszyn pełną parą

to Ty nie miałeś głośników z tyłu ? smile.gif i nawet instalacji nie było ? zlosnik.gif

No ja powoli kończę sprawy z Sceniciem moim smile.gif

- rozrząd wymieniony

- oleje i płyny wymienione

-język zmieniony na Angielski zlosnik.gif

-opłacony zarejestrowany smile.gif

do zrobienia zostało

- jutro wymienić opony zimowe

- wymienić olej w skrzyni biegów

- kupić drugi katalizator bo ten coś brzęczy sciana.gif

-sprawdzić dlaczego HF nie dział przycisk w drzwiach kierowcy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -sprawdzić dlaczego HF nie dział przycisk w drzwiach kierowcy

Nie sprawdzić, tylko wymienić switch-a.

U mnie 2 padły po pierwszej polskiej zimie. A w NL działały od nowości. Nikt przede mną nie rozbierał klamek - przynajmniej tak to wyglądało. Kumplowi padły wszystkie po połowie zimy, a w D działały grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie sprawdzić, tylko wymienić switch-a.

> U mnie 2 padły po pierwszej polskiej zimie. A w NL działały od nowości. Nikt przede mną nie

> rozbierał klamek - przynajmniej tak to wyglądało. Kumplowi padły wszystkie po połowie zimy, a

> w D działały

sam to robiłeś ? gdzie kupowałeś switch ? trudno te klamki się rozbiera smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam to robiłeś ? gdzie kupowałeś switch ? trudno te klamki się rozbiera

Sam. Switche.

Nie. Trochę zdolności ginekologicznych przy zwalnianiu blokady "wkładki" i trochę umiejętności lutowania i klejenia silikonem.

obowiązkowa lektura przed zaśnięciem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam. Switche.

> Nie. Trochę zdolności ginekologicznych przy zwalnianiu blokady "wkładki" i trochę umiejętności

> lutowania i klejenia silikonem.

> obowiązkowa lektura przed zaśnięciem

a to pomyśle bo może to robią magicy u mnie pod nosem i nie wiem czy jest sens samemu się pieścić grinser006.gif

ale muszę przyznać że HF bardzo przyjemna sprawa 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to pomyśle bo może to robią magicy u mnie pod nosem i nie wiem czy jest sens samemu się pieścić

> ale muszę przyznać że HF bardzo przyjemna sprawa

moje HF i mikrostyki padły oba po prawej stronie kupiłem orginalne w serwisie 1kpl.2szt kosztuje 7.50zł roboty na jakieś 30min na drzwi jak dla nowicjusza.te z sklepu internetowego to niby hermetyczne ale są lekko niższe i trzeba coś podkładać by guzik w klamce łapał po wcisnięciu mikrostyka,druga sprawa to sklep by zrealizować przesyłkę musi przynajmniej mieć kwotę 10zł do zapłaty.Ja u siebie załatwiłem mikrostyki w zimę pojechałem na myjkę i później auto stało nie używane ponad tydzień przy solidnym mrozie,niby w garażu alei tak tam było z -3.Dowiedziałem się w serwisie,że zimą trzeba ostrożnie obchodzić się z myjką i nie działć bezpośrednio strumieniem wody na klamki,no chyba że ma się garaż ogrzewany gdzie po myciu auto przez noc ładnie wyschnie.

ps.a jak tam kołpaki 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie lepiej alu ?

alu to ja mam na lato 16'' na zimę stalowe 15'' a kolega ma na zbyciu kołpaki z wzorem orginalnych alu wiec chcę odkupić smile.gif

co tam jeszcze chcesz dokładać do megany?moja jest dość dobrze wypasiona podjedź jak coś potrzebujesz zgapić.

ale chyba limit w miarę tanich żeczy powoli się wyczerpuje u Ciebie?resztę to już grubsza kasa no i ingerencja w elektronikę której lepiej nie tykać shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.