Jump to content

światła pozycyjne przednie.

Recommended Posts

Poprzedni właściciel wymienił reflektroy na soczewki. Niestety nie wszystko podlaczyl. Brakuje mi tej wtyczki do osadzenia zarówki swiatła pozycyjnego. I skąd są do niej wyprowadzone kable???? Nigdzie z wiązki nic nie odchodzi

> Poprzedni właściciel wymienił reflektroy na soczewki. Niestety nie wszystko podlaczyl.

> Brakuje mi

> tej wtyczki do osadzenia zarówki swiatła pozycyjnego.

Rozumiem, że brakuje po prostu wtyczki pozycyjnego, a żarówka osadzona jest w lampie. No niestety przy przejściu na soczewki to jest problem. U mnie w używanych lampach soczewkowych na szczęście wtyczki były w komplecie.

> I skąd są do niej wyprowadzone kable????

> Nigdzie z wiązki nic nie odchodzi

Ja pociągnąłem kabelki z wiązki przed "główną" wtyczką do lampy.

W instalacji Brava są tam 4 kable (kolejności i kolorów nie pamiątam): masa, mijania, drogowe, pozycyjne.

W soczewkach jeden pin nie jest wykorzystywany ale przy przeróbce nie ma sensu go demolować.

Po prostu odizolować kabel, dolutować swój i zaizolować spowrotem.

> Rozumiem, że brakuje po prostu wtyczki pozycyjnego, a żarówka osadzona jest w lampie. No niestety

> przy przejściu na soczewki to jest problem. U mnie w używanych lampach soczewkowych na

> szczęście wtyczki były w komplecie.

> Ja pociągnąłem kabelki z wiązki przed "główną" wtyczką do lampy.

> W instalacji Brava są tam 4 kable (kolejności i kolorów nie pamiątam): masa, mijania, drogowe,

> pozycyjne.

> W soczewkach jeden pin nie jest wykorzystywany ale przy przeróbce nie ma sensu go demolować.

> Po prostu odizolować kabel, dolutować swój i zaizolować spowrotem.

NIe mam nic, ani wtyczki aniu uchwytu na żarówke. mozna takie coś dosztukować z innego auta, czy tylko fiatowskie tam pasuje