Skocz do zawartości

duster 4x2 czy 4x4


maciejfiorino

Rekomendowane odpowiedzi

> nie bylo tez zimowych opon i jakos sie dawalo rade ale

> po to sa takie rzeczy jak zimowa opona jak naped 4x4 i wiele innych by sobie uproscic zywot

> sam mam samochodzik z napedem na oske a drugi 4x4

> i mimo tego ze nigdy przez 25 lat jak mam prawko nie utknalem samochodem z napedem na oske to

> jednak szczegolnie jak jade gdzies za miasto zimowa pora to wole wsadzic 4 litery do autka 4x4

Pewnie, że lepiej mieć niż nie mieć. Ale nie demonizujmy ośki. Samochody z napędem na jedną oś to pewnie jakoś 95% całości jeżdżącej po Polsce i jakoś dają sobie radę wink.gif Często dopłacanie do 4x4 mija się z celem i lepiej te pieniądze zainwestować w inne systemy bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Mam dylematy kupi 4x4 czy 4x2? Jezdziłem wersją 4x4 i w głębokim śniegu idzie jak burza.

> Mieszkam 750m .n.p.m i mam podjazd z wioski i do wioski 30%. Na dwa buty daję radę ale.. Czy

> nie lepiej 4x4? Dziś jechałem po świeżym śniegu pod górę moją pandą na przedni napęd ale nowe

> oponki zimowe uniroyal i wyprzedziłęm nawet przy tym bmw1 którą majtało na lewo i prawo:) Czy

> ktoś ma jakiś podobne dylematy i je rozwiązał?

Dołóż i kup 4x4.

Mamy Dustera 4x4 (1.6). Latem jest włączony 4x2, zimą na Auto, 4x4 wykorzystywane jest przy sporym śniegu na podworku i na drodze.

Wyjazd mamy pod górkę i w tym roku już się napęd 4x4 przydał, a zima się jeszcze nie zaczęła na dobre.

Auto ma swoje wady, ale jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie, że lepiej mieć niż nie mieć. Ale nie demonizujmy ośki. Samochody z napędem na jedną oś to

> pewnie jakoś 95% całości jeżdżącej po Polsce i jakoś dają sobie radę Często dopłacanie do 4x4

> mija się z celem i lepiej te pieniądze zainwestować w inne systemy bezpieczeństwa.

nie demonizuje ale jezeli roznica modelu 4x4 a oska w cenie jest na rozsadnym poziomie warto doplacic za 4x4

4x4 nie zastapi rozumu - a niektorzy tak uwazaja

natomiast w zimie bardzo poprawia komfort uzywania samochodu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To od bidy lepiej juz wziac 4x4 z automatycznie dolaczanym napedem (chociaz za takie rozwiazania

> powinny byc conajmniej kary chlosty),

mialem do dyspozycji kilka dni temu pande 4x4 (wiec zero guziczkow czy wajch do ingerencji i obslugi 4x4)

szczerze mowie - jestem zaskoczony cholernie pozytywnie tym jak ten naped swietnie spelnia swoja funkcje na sliskiej/osniezonej/ze zbrylonym sniegiem nawierzchni - przy minimalnym nawet uslizgu przodu tyl bardzo nieodczuwalnie dopinal sie i samochodzik bardzo ladnie zyskiwal przyczepnosc w takich warunkach - ba udawalo sie tym bardzo milo polatac bokiem bez recznego a wykorzystujac tylko i wylacznie fakt napedzanego tylu:)

oczywiscie - rozpatruje to tylko w kategorii jazdy po miescie bo tak uzywalem tego samochodziku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.