Skocz do zawartości

Czyzby padal przelacznik zespolony ??


woj_s

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

Od niedawna zauwazylem cos dziwnego.

Pojawia sie _TYLKO_ przy wylaczaniu kierunkowskazu .... ale nie zawsze tylko czasami. Otoz przy wylaczaniu kierunkowskazu ... czasami migną światła przednie i slychac cykniecie, jakby przelaczal sie jakis przekaznik (ale tylko cykał).

Pojawilo sie to jakis tydzien temu .. i pojawia sie czasami .. jak juz wspomnialem ..tylko przy wylaczaniu kierunkowskazu.

Macie pomysl co to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej !

> Od niedawna zauwazylem cos dziwnego.

> Pojawia sie _TYLKO_ przy wylaczaniu kierunkowskazu .... ale nie zawsze tylko czasami. Otoz przy

> wylaczaniu kierunkowskazu ... czasami migną światła przednie i slychac cykniecie, jakby

> przelaczal sie jakis przekaznik (ale tylko cykał).

> Pojawilo sie to jakis tydzien temu .. i pojawia sie czasami .. jak juz wspomnialem ..tylko przy

> wylaczaniu kierunkowskazu.

> Macie pomysl co to ???

Chyba masz racje , zespolony powoli 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam podobne objawy, ale to już od dawna, może nawet od kilku lat ale tylko czasami, nie zwracałem na to uwagi, wydawało mi się, że przełącznik nie jest zbyt dokładnie wykonany bo to tylko Fiat Panda... a tu może być bliski koniec zespolonego.. oby to pierwsze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezdzic az padnie calkowicie (co wtedy nie bedzie dzialalo) ..czy wymienic za wczasu ?

ja bym jezdzil do zdechu

u mnie w poprzedniej pandzie czasami sie trafialo ze przy kreceniu kierownica do skrajnych polozen i wlaczonym migaczu portafily mrugnac swiatla mijania (ulamek sekundy) jezdzilem z tym z 5 lat i.. nic wiecej sie nie dzialo i tak sprzedalem samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym jezdzil do zdechu

> u mnie w poprzedniej pandzie czasami sie trafialo ze przy kreceniu kierownica do skrajnych polozen

> i wlaczonym migaczu portafily mrugnac swiatla mijania (ulamek sekundy) jezdzilem z tym z 5 lat

> i.. nic wiecej sie nie dzialo i tak sprzedalem samochod

Wszystko fajnie ...tylko jak sie calkowicie zepsuje ten przelacznik ...to :

- wszystkie funkcjonalnosci przelacznika przestana działac

- jakas konkretna

?

Bo jak np ..padną mi światła mijania ..to ja dziekuje .. wole wymienic wcześniej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko fajnie ...tylko jak sie calkowicie zepsuje ten przelacznik ...to :

> - wszystkie funkcjonalnosci przelacznika przestana działac

> - jakas konkretna

> ?

> Bo jak np ..padną mi światła mijania ..to ja dziekuje .. wole wymienic wcześniej

z tego co pamietam to cos ze swiatlami sie kopie - ale nie sadze by to bylo "pyk i nie dziala"

musialbys przepyrac kacik - bylo sporo na ten temat - jezeli dobrze pamietam to ktos bawil sie w regeneracje stykow w zespolonym i bylo cos na ten temat na panda org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co pamietam to cos ze swiatlami sie kopie - ale nie sadze by to bylo "pyk i nie dziala"

> musialbys przepyrac kacik - bylo sporo na ten temat - jezeli dobrze pamietam to ktos bawil sie w

> regeneracje stykow w zespolonym i bylo cos na ten temat na panda org

chyba dam sobie spokoj z naprawa stykow ... poszukam jakiegos przelacznika w sieci ..albo na szrotach i podmienie.

DZIEKI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Hej !

> Od niedawna zauwazylem cos dziwnego. Pojawia sie _TYLKO_przy wylaczaniu kierunkowskazu .... ale nie zawsze tylko czasami. Otoz przy wylaczaniu kierunkowskazu ... czasami migną światła przednie i slychac cykniecie, jakby przelaczal sie jakis przekaznik (ale tylko cykał).

Miałem dokładnie to samo, dodatkowo jak skręcałem delikatnie kierownicą to też mi światła tak "cykały". Wymieniłem zespolony i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.