Skocz do zawartości

Wymiana rozrządu Epica 2.0 D


medison74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z racji, że przyszedł czas na wymianę oliwy skorzystałem z promocji jaka jest teraz w ASO Chevrolet 199 zł wymiana oleju + filtr oleju i gratis sprawdzenie stanu technicznego. Potwierdzam taka promocja jest nadal i faktycznie tyle płacimy za wymianę. Przy okazji postanowiłem sie upewnić co ile jest wymiana rozrządu bo mam teraz przebieg 97 000km. W serwisie powiedziano mi ,że co 160 000km ale pewniej bedzie przy 150 000km wymienić. Proszę o informację czy faktycznie przy takim przebiegu należy wymienic rozrząd. Silnik jak w temacie vcdi 2.0D. Taką informację otrzymałem z ASO Chevrolet gdzie wymieniałem olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Z racji, że przyszedł czas na wymianę oliwy skorzystałem z promocji jaka jest teraz w ASO Chevrolet

> 199 zł wymiana oleju + filtr oleju i gratis sprawdzenie stanu technicznego. Potwierdzam taka

> promocja jest nadal i faktycznie tyle płacimy za wymianę. Przy okazji postanowiłem sie upewnić

> co ile jest wymiana rozrządu bo mam teraz przebieg 97 000km. W serwisie powiedziano mi ,że co

> 160 000km ale pewniej bedzie przy 150 000km wymienić. Proszę o informację czy faktycznie przy

> takim przebiegu należy wymienic rozrząd. Silnik jak w temacie vcdi 2.0D. Taką informację

> otrzymałem z ASO Chevrolet gdzie wymieniałem olej.

Rocznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Z racji, że przyszedł czas na wymianę oliwy skorzystałem z promocji jaka jest teraz w ASO Chevrolet

> 199 zł wymiana oleju + filtr oleju i gratis sprawdzenie stanu technicznego. Potwierdzam taka

> promocja jest nadal i faktycznie tyle płacimy za wymianę. Przy okazji postanowiłem sie upewnić

> co ile jest wymiana rozrządu bo mam teraz przebieg 97 000km. W serwisie powiedziano mi ,że co

> 160 000km ale pewniej bedzie przy 150 000km wymienić. Proszę o informację czy faktycznie przy

> takim przebiegu należy wymienic rozrząd. Silnik jak w temacie vcdi 2.0D. Taką informację

> otrzymałem z ASO Chevrolet gdzie wymieniałem olej.

1. Też byłem na tej promocyjnej wymianie.

2. Stanu technicznego powiedzieli, że nie sprawdzą bo to nie przegląd tylko promocyjna wymiana oleju.

3. Nie wpisali tego do książki przeglądów w miejsce przeglądu ale gdzieś na końcu (gdzie są pozaplanowe wymiany oleju)

4. Kazałem wymienić też filtr powietrza i przeciwpyłkowy. Mimo że filtry miałem swoje policzyli kolejne 100zł.

5. Nie umyli auta.

Oczywiście i tak jestem zadowolony bo wyszło taniej niż normalnie kosztuje sam olej ale jednak dało się odczuć, że traktują mnie trochę jak klienta drugiej kategorii. I to w ASO gdzie jestem stałym klientem i ciągle im pieniądze zostawiam.

crazy.gif

A co do wymiany rozrządu: ja bym się nie zdecydował 160kkm na jednym pasku jeździć. Wymieniam co 90 i się nie martwię. Ten 1000zł to niewiele jak na cenę świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Też byłem na tej promocyjnej wymianie.

> 2. Stanu technicznego powiedzieli, że nie sprawdzą bo to nie przegląd tylko promocyjna wymiana

> oleju.

> 3. Nie wpisali tego do książki przeglądów w miejsce przeglądu ale gdzieś na końcu (gdzie są

> pozaplanowe wymiany oleju)

> 4. Kazałem wymienić też filtr powietrza i przeciwpyłkowy. Mimo że filtry miałem swoje policzyli

> kolejne 100zł.

> 5. Nie umyli auta.

> Oczywiście i tak jestem zadowolony bo wyszło taniej niż normalnie kosztuje sam olej ale jednak dało

> się odczuć, że traktują mnie trochę jak klienta drugiej kategorii. I to w ASO gdzie jestem

> stałym klientem i ciągle im pieniądze zostawiam.

> A co do wymiany rozrządu: ja bym się nie zdecydował 160kkm na jednym pasku jeździć. Wymieniam co 90

> i się nie martwię. Ten 1000zł to niewiele jak na cenę świętego spokoju.

MMCars?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Też byłem na tej promocyjnej wymianie.

> 2. Stanu technicznego powiedzieli, że nie sprawdzą bo to nie przegląd tylko promocyjna wymiana

> oleju.

> 3. Nie wpisali tego do książki przeglądów w miejsce przeglądu ale gdzieś na końcu (gdzie są

> pozaplanowe wymiany oleju)

> 4. Kazałem wymienić też filtr powietrza i przeciwpyłkowy. Mimo że filtry miałem swoje policzyli

> kolejne 100zł.

> 5. Nie umyli auta.

> Oczywiście i tak jestem zadowolony bo wyszło taniej niż normalnie kosztuje sam olej ale jednak dało

> się odczuć, że traktują mnie trochę jak klienta drugiej kategorii. I to w ASO gdzie jestem

> stałym klientem i ciągle im pieniądze zostawiam.

> A co do wymiany rozrządu: ja bym się nie zdecydował 160kkm na jednym pasku jeździć. Wymieniam co 90

> i się nie martwię. Ten 1000zł to niewiele jak na cenę świętego spokoju.

Hmm 1000 zł ? Mi w ASO przedstawili oferte na wymiane 1300 zł części plus 300 zł robocizna. Wiadomo, że gdybym kupił części poza ASO było by taniej, ale nie będzie wtedy pełnej gwarancji na całą usługę. Wymieniacie też przy okazji pompe wody? Ja po wymienie oleju (promocja za 199 zł) w ASO dostełem sms-a z podziękowaniami za wizytę. smile.gif Taki mały szczegół a cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm 1000 zł ? Mi w ASO przedstawili oferte na wymiane 1300 zł części plus 300 zł robocizna.

Części kup sam na Allegro.

> Wiadomo, że gdybym kupił części poza ASO było by taniej, ale nie będzie wtedy pełnej gwarancji

> na całą usługę.

Tak tylko gadają. Jeśli części nie będą wadliwe to się nie wykręcą. Tylko kup oryginały, nie zamienniki.

> Wymieniacie też przy okazji pompe wody?

Po 90kkm nie. Po 180kkm bym się zastanawiał (wydaje mi się, że nie wymieniałem - nie pamiętam). Po 270kkm wymieniłbym na pewno (gdyby jednak nie została wymieniona po 180kkm).

> Ja po wymienie oleju (promocja za 199

> zł) w ASO dostełem sms-a z podziękowaniami za wizytę. Taki mały szczegół a cieszy.

Do zawsze mnie dzwonią zapytać czy jestem zadowolony. Kazałem zadzwonić później bo mają mi jeszcze jeden drobiazg zrobić i zamówili część do tego. Jak się sprawa zakończy to będę wiedział czy jestem zadowolony czy nie.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.