Skocz do zawartości

Focus MK2 1.6TDCi - czy posiada dogrzewanie elektryczne?


Roberto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś coś wie na temat ewentualnego posiadania bądź nie jakiegoś dogrzewania elektrycznego kabiny ? czegos takiego jak miały wv/skody z tym niesmiertelnym 19tdi? Co wpsomagało szybsze ogrzewanie powietrza do wnętrza jakimis grzałkami elektrycznymi?

Ewentualnie powieddzie - to do włascicieli tegoż pojazdfu i silnika 90konnego. Jak przy takich temp. jak teraz, wyglada nagrzewanie sie silnika? Kiedy osiąga tem pracy ? czyli tak przed 90 stopni? jak wyglada temp jak sie toczycie w korku?

pzdr.

robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Czy ktoś coś wie na temat ewentualnego posiadania bądź nie jakiegoś dogrzewania elektrycznego

> kabiny ? czegos takiego jak miały wv/skody z tym niesmiertelnym 19tdi? Co wpsomagało szybsze

> ogrzewanie powietrza do wnętrza jakimis grzałkami elektrycznymi?

> Ewentualnie powieddzie - to do włascicieli tegoż pojazdfu i silnika 90konnego. Jak przy takich

> temp. jak teraz, wyglada nagrzewanie sie silnika? Kiedy osiąga tem pracy ? czyli tak przed 90

> stopni? jak wyglada temp jak sie toczycie w korku?

> pzdr.

> robert

Ponoć jest świeczka grzejąca gdzieś pod schowkiem pasażera. Gdzie to mi się już nigdy szukać nie chciało wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponoć jest świeczka grzejąca gdzieś pod schowkiem pasażera. Gdzie to mi się już nigdy szukać nie

> chciało

No własnie , ponoć ; wink.gif jak to w fordzie , nigdy ine wiadomo gdzie kiedy jak w jakiej wersji i dlaczego ?

bez rozbierania chyba tego boczka nie da sie inaczej sprawdzic? oprócz organoleptycznie.

Bo być może jest ale nie działa.

pzdr

robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No własnie , ponoć ; jak to w fordzie , nigdy ine wiadomo gdzie kiedy jak w jakiej wersji i

> dlaczego ?

> bez rozbierania chyba tego boczka nie da sie inaczej sprawdzic? oprócz organoleptycznie.

> Bo być może jest ale nie działa.

> pzdr

> robert

Niby wystarczy podłączyć wtyczkę i będzie działać, oczywiście jeśli jest na stanie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozkoduj sobie VIN na etis.ford.com i sprawdź czy masz PTC.

>

Bez Nagrzewnicy Pomocniczej

takie cos mi w vinie wyswietla. to pewnie to ??

Ciekawe czy instalacja jest? i wsytarczyłoby tylko samą grzałkę dokupić i wpiąć w nagrzewnice.

na ford.clubpolska były jakies manuale.

ps. a z drugiej strony ten dekoder VIN to jakis dziwny trochę wink.gif tak nie wszystko mi sie zgadza z tym co mi wyswietla.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ps. a z drugiej strony ten dekoder VIN to jakis dziwny trochę tak nie wszystko mi sie zgadza z tym

> co mi wyswietla.

Pytałem kiedyś o te rozbieżności u dilera Forda i stwierdzono, że czasami zdarzają się raz mniejsze raz większe.

Z tego co pamiętam to u mnie też nie wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.