Skocz do zawartości

Golf 3 - nakrętki kontrujące przy drążkach kier.


konger

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż ostatnimi czasy wymieniłem mu po 2 tuleje wahacza, lekko wybite głowiczki amorków oraz przednie łożyska to przydałaby się autu geometria, o ile zbieżność jest niby ok, o tyle lekko zjada opony po zewnętrznych rantach - stąd decyzja o wymianie dupereli w zawieszeniu i zrobieniu po wszystkim geometrii.

Pojechałem do znanego w Szczecinie warsztatu - nic nie zrobili bo stwierdzili, że mam sobie te nakrętki poluzować, gdyż "oni nie mają czasu i możliwości na zabawę z tymi nakrętkami"... Hmm... No dobra, popatrzyłem na nie, faktycznie są przyrdzewiałe (ale niecałe 2 lata temu, czy może rok temu do ustawienia zbieżności się kręciły) i mocno poharatane. Nowe występują w komplecie z drążkami... Ale czy te stare da się ruszyć po podgrzaniu palnikiem? Tak, żeby nie ciąć drążków? Przerabiał ktoś może temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podgrzac palnikiem, 3min(ogólnej zabawy) i po temacie

Ale same nakrętki są już mocno rozharatane, warto byłoby je wymienić (chyba)... Końcówki i same drążki trzymają się dobrze.

> btw. co to za werksztad ?

Na Floriana Szarego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze ze ci jeszcze nie powiedzieli że masz sobie ustawić a oni tylko sprawdzą

zlosnik.gifzlosnik.gif

> lepiej zrobisz jadąc gdzies gdzie nie będą ci wymyślac tylko sami poluzuja lub jak trzeba wymienia

Widziałem, że siłowali się z rurą jako przedłużką i nie chciało puścić. A drążki i końcówki są dobre i z powodu 2 nakrętek nie chciałbym całych drążków wymieniać.

Poza tym, jest to najlepszy zakład w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem, że siłowali się z rurą jako przedłużką i nie chciało puścić. A drążki i końcówki są

> dobre i z powodu 2 nakrętek nie chciałbym całych drążków wymieniać.

> Poza tym, jest to najlepszy zakład w Szczecinie.

No to nic tylko współczuć frown.gif i wyprowadzić sie ze szczecina bo skoro takia bzdura ich wstrzymuje to sory zlosnik.gif

jeśłi faktycznie sa te nakrętki az tak zapieczone to ktos je wczesniej wkręcił na sucho więc teraz trzeba podgrzać i wymienić i nakrętki i końcówki bo przy grzaniu one tez troche dostana po d... waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to nic tylko współczuć i wyprowadzić sie ze szczecina bo skoro takia bzdura ich wstrzymuje to

> sory

Lubię to miasto smile.gif Choć teoretycznie jest kilka innych, w których mógłbym zamieszkać smile.gif

> jeśłi faktycznie sa te nakrętki az tak zapieczone to ktos je wczesniej wkręcił na sucho więc teraz

> trzeba podgrzać i wymienić i nakrętki i końcówki bo przy grzaniu one tez troche dostana po

> d...

Dziwne jest to, że albo 2 lata temu albo rok temu kręciliśmy niby, by ustawić zbieżność, pamiętam, że było położone trochę smaru. Cóż, będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.