Skocz do zawartości

Kto dobrze zregeneruje pompę selespeed?


zejk

Rekomendowane odpowiedzi

Auto przechodzi właśnie planowy serwis i jest okazja, żeby do pompy zajrzeć. ASO powiedziało, że oni pompy nie rozbiorą, bo nie mają na to procedury i części zamiennych. Pompa ma 116 kkm przebiegu i w moim odczuciu, byłoby dobrze wymienić szczotki itp. Kogo możecie polecić? Najlepiej jakby była F-VAT ale nie jest to konieczność.

Pozdrawiam idziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto przechodzi właśnie planowy serwis i jest okazja, żeby do pompy zajrzeć. ASO powiedziało, że

> oni pompy nie rozbiorą, bo nie mają na to procedury i części zamiennych. Pompa ma 116 kkm

> przebiegu i w moim odczuciu, byłoby dobrze wymienić szczotki itp. Kogo możecie polecić?

> Najlepiej jakby była F-VAT ale nie jest to konieczność.

> Pozdrawiam idziękuję za odpowiedzi.

Jak podeślesz do mnie - zrobię Ci to bez VAT.

Mam już 4 pompy za sobą (w tym jedna moja) nikt nie narzekał.

Jak coś PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koleżeńska pomoc , części do regeneracji nie są za friko Darkoo oferuje części które mu zostały a

> montaż gratis

Ty się nie nabijaj z moich umiejętności mechanicznych bo ostatnio miałem przyjemność z Agą. Podołałem tam gdzie ty nie dałeś radę zlosnik2.gif

p.s.

Bez sprośnych skojarzeń nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty się nie nabijaj z moich umiejętności mechanicznych bo ostatnio miałem przyjemność z Agą.

> Podołałem tam gdzie ty nie dałeś radę

> p.s.

> Bez sprośnych skojarzeń

A bo wyciorka nie miałem i jakby zostało tam w środku to by była lipa z jazdą na 3 gary grinser006.gif Nie mów ,że masz tak małą łapę że tam wsadziłeś tak głęboko wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A bo wyciorka nie miałem i jakby zostało tam w środku to by była lipa z jazdą na 3 gary Nie mów

> ,że masz tak małą łapę że tam wsadziłeś tak głęboko

ja to nie łapą tylko odpowiednim kluczem z "gumką" która dobrze trzyma - tak że nic nie zostanie w środku 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja to nie łapą tylko odpowiednim kluczem z "gumką" która dobrze trzyma - tak że nic nie zostanie w

> środku

czesc chyba tez sie usmiechnę......bo u mnie to ręce maja duze i przez 4h nie zrobili nic...buuuuu z reszta wiem ze dzwonili do Ciebie....za co masz u mnie whiskacza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czesc chyba tez sie usmiechnę......bo u mnie to ręce maja duze i przez 4h nie zrobili nic...buuuuu

> z reszta wiem ze dzwonili do Ciebie....za co masz u mnie whiskacza....

masz wszystkie mozliwe namiary na mnie smile.gif

dzwoń,pisz,wpadaj waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.