Skocz do zawartości

Kostka iso


citi19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym Was zapytać , właściwie czy moglibyście rozszyfrować mi kostkę iso w moim Stilo, patrzyłem różne schematy i jest dość nietypowa. KOSTKA ISO stilo 1.9 JTD 115km 2001 r

Pod tą kostkę było podłączone connect nav plus.

Obecnie chciałbym podłączyć Pioneer MVH-160UI, dodam że po podłączeniu tak jak jest na zdjęciu radio nie ma pamięci i nie uruchamia się bez włączonego zapłonu .

Proszę Was zatem o porady smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w oryginale zasilanie masz "pod kontrolą" sieci CAN aby zasilić nieoryginalne radio musisz

> pociągnąć zasilanie ze skrzynki bezpieczników - stały "+"

stały plus jest w kostce...

brakuje plus po stacyjce...

podpiac albo od zapalniczki albo od podswietlenia włacznika awaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A fabrycznie nie było + po stacyjce w stilo z CN+ ?

u mnie wywaliłem zwykłe cd wiec nie podpowiem....

choc teraz jak bede rozbierał dorzuce jeszcze przełacznik(np w schowku)... co by generalnie radyjko smigało po stacyjce a jak bede chciał słuchac na postoju co by zapłon był off i nie swieciły dzienne to pyk w przełaczniczek i jest waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie wywaliłem zwykłe cd wiec nie podpowiem....

> choc teraz jak bede rozbierał dorzuce jeszcze przełacznik(np w schowku)... co by generalnie radyjko

> smigało po stacyjce a jak bede chciał słuchac na postoju co by zapłon był off i nie swieciły

> dzienne to pyk w przełaczniczek i jest

No niestety w naszych stilonach nie ma takiej możliwości żeby radio grało dopóki nie wyciągnie się kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No niestety w naszych stilonach nie ma takiej możliwości żeby radio grało dopóki nie wyciągnie się

> kluczyka.

Możesz jaśniej? Bo radio bez kluczyka tez gra ale przez 20 minut potem się wyłącza. W ustawieniach radia jest możliwość wyłączenia radia wraz zprzekręceniem kluczyka. ROzjaśnij trochę wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz jaśniej? Bo radio bez kluczyka tez gra ale przez 20 minut potem się wyłącza. W ustawieniach

> radia jest możliwość wyłączenia radia wraz zprzekręceniem kluczyka. ROzjaśnij trochę

> wypowiedź.

Tak, ale jak wyciągniesz kluczyk to ono dalej będzie grało. Nie ma takiej możliwości, żeby radio włączało się wraz z zapłonem a wyłączało dopiero po wyciągnięciu kluczyka. Jeżeli zamontujesz radio inne niż fabryczne to wtedy musisz podłączyć ten drugi kabelek +12 albo na stałe, czyli radio wyłączasz i włączasz ręcznie, albo +12 po stacyjce, czyli radio włącza się wraz z zapłonem i wyłącza się po zgaszeniu silnika. Przy tym rozwiązaniu jeżeli chciałbyś posłuchać muzyki na postoju musiałbyś mieć włączony zapłon, stąd wziął się pomysł kolegi olos z tym wyłącznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, ale jak wyciągniesz kluczyk to ono dalej będzie grało. Nie ma takiej możliwości, żeby radio

> włączało się wraz z zapłonem a wyłączało dopiero po wyciągnięciu kluczyka.

Fabryczne dokładnie tak ma, ustawiasz jak chcesz. Może się włączyć wraz z kluczykiem lub nie i zamilknąć po wyjęciu lub nie(+20 min.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.